800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava komunikace
Kotel
Zateplení RD
Dodání obalů
Vertikální obráběcí centrum
5 nejnovějších nabídek
Bazény a zastřešení
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu

SPOLEČNOST PANASONIC VYVINULA PRVNÍ1 BEZLAMPOVÝ PROFESIONÁLNÍ 1080p PROJEKTOR S TECHNOLOGIÍ HDBaseT(TM) NA SVĚTĚ

08/02/2013

panasonic_218Projektory řady PT-RZ470 a PT-RZ370 využívající zdroj světla kombinující laser a LED přinášejí spolehlivost a flexibilitu nejnovější generace

Praha – 7. února 2013 – Společnost Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU) oznámila první bezlampový projektor s připojením Digital Link na světě. Se světelným zdrojem s životností 20 000 hodin, širokou flexibilitou instalace a profesionálními funkcemi představují projektory PT-RZ470/RZ370 novou generaci spolehlivých projektorů.

 

Konvenční lampa byla nahrazena LED a laserovými diodami, které jsou dále posíleny vlastní technologií Panasonic, aby dlouhodobě poskytovaly vysoký jas přesahující 3 000 lm. První bezlampové projektory Panasonic budou nabízeny ve dvou samostatných řadách, PT-RZ470 a PT‑RZ370. Každá řada bude nabízena ve dvou rozlišeních, 1080p (1 920×1 080) a WXGA (1 280×800).

 

Projektory PT-RZ470 a RZ370 jsou navrženy pro vzdělávací instituce a profesionální aplikace jako jsou muzea a digitální reklamní plochy a nahrazují staré projektory, které dosud vyžadují čištění filtrů. Nové modely přinášejí provozní životnost světelného zdroje přibližně 20 000 hodin a nepřekonatelnou spolehlivost značky Panasonic. Jejich odolnost je dále posílena jednočipovým zobrazovacím zařízením DLP™. Projektory mají dlouhou životnost, vysoký jas a vysokou kvalitu obrazu díky přesnosti optického inženýrství a efektivitě chlazení značky Panasonic. Řada RZ470 jde ještě dále a přináší kontrastní poměr přesahující 20 000 : 1 pro dokonalé podání černé a rozlišení podrobností.

 

Projektory PT-RZ470 a RZ370 jsou vybaveny vlastní technologií Panasonic Daylight View, která využívá vestavěný sensor okolního světla pro zachování stálé kvality obrazu při změně podmínek okolí. Díky jasnému podání barev a širokému barevnému prostoru jsou tyto projektory ideální pro použití v jasně osvětlených místnostech. Projektory jsou vybaveny režimem simulace DICOM pro využití při vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví2.

 

Celkové náklady na vlastnictví jsou důležitý parametr, zejména ve vzdělávacích institucích. Od okamžiku instalace nabízejí tyto projektory vynikající hodnotu celkových nákladů na vlastnictví, díky svému světelnému zdroji s dlouhou životností, 2× zoomu a výjimečně velkému rozsahu posunu objektivu, který umožňuje uživateli snadno vyměnit instalaci bez nutnosti přemístit stávající univerzální stropní závěsy.

 

Řada PT-RZ470 podporuje instalaci v rozsahu 360° a projekci v režimu na výšku. K realizaci takovýchto speciálních projekcí není potřebné žádné komplikované zrcadlo, což umožňuje změnit a rozšířit způsob použití projektorů v různých aplikacích.

 

Obě řady budou dostupné v síti autorizovaných prodejců Panasonic počínaje prvním čtvrtletím roku 2013.

Technické údaje jsou pouze předběžné a mohou být bez upozornění změněny.

 

Další informace o profesionálních projektorech Panasonic naleznete na webu http://panasonic.net/avc/projector/

 

*1: K 1. červnu 2012.

*2: Tento produkt není lékařským přístrojem. Nepoužívejte jej pro stanovení diagnózy.

 

Další informace, obrazový materiál atd. poskytne:

 

Kontakt pro novináře:

Stanislav Přibyl

stanislav.pribyl@pram.cz

m: +420 736 684 268

 

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. PSCEU si klade za cíl zlepšovat pracovní prostředí firemních profesionálů a zvyšovat efektivitu a výkonnost jejich organizací. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. Produktové portfolio zahrnuje PBX telekomunikační systémy, tiskárny, profesionální kamerové systémy, projektory, profesionální displeje a odolné mobilní počítače. S přibližně 500 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Společnost Panasonic je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, firemních i průmyslových požadavků. Sídlo společnosti je v japonské Ósace a v loňském fiskálním roce končícím 31. března 2012 vykázala společnost příjmy přes 71,4 miliard euro. Akcie společnosti Panasonic jsou kótovány na burzách v Tokiu, Ósace, Nagoi a New Yorku (NYSE: PC). Pro více informací navštivte internetové stránky na adrese www.panasonic.cz.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU