800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Společnost Seco rozšiřuje řadu Jabro®

16/01/2015

 

seco_300

 

Společnost Seco rozšiřuje řadu Jabro® o čtyřbřité monolitní hrubovací frézy a monolitní frézy malých průměrů

Společnost Seco nedávno rozšířila sortiment hrubovací stopkové frézy Jabro-HPM JHP951 o čtyřbřité frézy s průměry 16 mm a 20 mm a miniaturní
stopkové frézy Jabro-Mini JM905 a JM920 také o verze se čtyřmi břity. Tímto krokem zvýšila možnosti využití prémiových karbidových nástrojů společnosti Seco.

frez_289_02

 

Dosud byla k dispozici pouze tří- a pětibřitá verze; nová čtyřbřitá stopková fréza JHP951 disponuje šroubovicí, nerovnoměrným rozmístěním břitů a speciálním profilem drážky. Díky tomu dosahuje špičkového výkonu při hrubování oceli, litiny a dalších běžných obráběných materiálů a také vysokého úběru materiálu při nestabilních podmínkách obrábění.


Navíc v porovnání s pětibřitou verzí generuje tato čtyřbřitá fréza JHP951 menší řezné síly a poskytuje více prostoru pro odvod třísek, čímž rozšiřuje své schopnosti nástroje, které lze použít pro spolehlivé frézování hlubších kapes a drážek do 1,5 x D v různých obráběcích podmínkách. Tento nástroj je k dispozici o průměru 16 mm a 20 mm.

Rozšíření monolitních stopkových fréz Jabro-Mini JM905 a JM920 o čtyřbřité verze odráží vyšší poptávku po přesných nástrojích s malým průměrem a vyšším počtem břitů ve zdravotnickém a stomatologickém odvětví.


Jelikož jsou čtyřbřité frézy JM905 a JM920 navrženy pro použití na malých vysokootáčkových obráběcích strojích, poradí si hravě s materiály pro implantáty, jako je chromkobalt, titan či jiné houževnaté materiály. Pevnost a stabilita těchto nástrojů jim rovněž umožňuje vydržet neustále se měnící velikost úběru, ke kterému dochází při obrábění takovýchto dílců.


Monolitní frézy JM905 a JM920, které byly dříve dostupné pouze jako speciální nástroje, jsou nyní k dispozici s průměrem od 0,1 mm do 2,0 mm a s větším vyložením, v délkách do 16 x D.


Další informace o nových systémech Jabro HPM a Jabro Mini vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/JHP951 a www.secotools.com/jabromini.

Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU