800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Nákup ručního nářadí
Jímka
Plechy
Peletky
Svářečka
5 nejnovějších nabídek
Manipulátory a robotizovaná pracoviště
Zařízení pro svařování plastů a kovů
Osvětlení markýzy HELLA nightlight
Markýzy CLEO 5530
Kabelové vlečky

Společnost Seco rozšiřuje svou řadu výkonných a ekonomických fréz

24/10/2014

 

 

seco_300

Společnost Seco rozšiřuje svou řadu výkonných a ekonomických fréz řady Square T4-08 o provedení se zuby ve šroubovici

 

Sortiment rohových fréz Seco byl nedávno rozšířen o nástroje systému Square T4-08 se zuby ve šroubovici, jehož tangenciálně uložené destičky disponují čtyřmi řeznými hranami. Frézy Helical T4-08 jsou vhodné pro obrábění drážek a tvarové či rohové frézování různých materiálů, jako jsou litiny, oceli, nerezové oceli a další slitiny.

freza_266

HQ_IMG_R217.94-08_Range_Incl_Helical.jpg


Stejně jako ostatní nástroje této řady jsou frézy Helical T4-08 opatřeny přesnými lůžky zajišťujícími stabilní upnutí vícebřitých destiček, které umožňují obrábět přesné 90° stěny. Břitové destičky jsou do lůžek upínány tangenciálně a řezné síly tak působí směrem proti jejich nejsilnější části. Tak lze dosahovat vysokých výkonů při obrábění větších hloubek nástroji s relativně malým průměrem.


Uživatelé mohou pro produktivní úběr materiálu volit tělesa s normální či malou zubovou roztečí a břitové destičky s geometriemi M08 a MD08, a to ve třídách MP3000, MK2050 a F40M. Tělesa jsou dodávána v provedení se stopkou Weldon, s modulárním systémem Seco Capto™, jako nástrčná pro upnutí na trn či s rozhraním Combimaster. Nástroje mají průměry 25–54 mm, rozsah hloubek řezu 22–64 mm. Rohové rádiusy břitových destiček jsou standardně R0,4–1,6 mm. Všechna tělesa jsou navíc opatřena kanálky pro vnitřní chlazení s výstupy ke každé břitové destičce, což přispívá delší životnosti nástroje.


Další informace o fréze T4-08 vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com.


Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím  pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU