800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Sklíčidla na soustruh
Izolační pouzdro
Výroba krytů
Vyřízení dotací na výtahy
Sanační omítky a nátěry fasády
5 nejnovějších nabídek
Pásová pila MEBAeco 335
Svařovcí zdroje NEOMIG - kompaktní
PLAZMOVÁ TECHNOLOGIE - Kjellberg
Ocelová lana
Evidence – Kontrola – Revize

Společnost Southco nabízí výrobcům vozidel vysoce kvalitní a flexibilní zámky pro odkládací skříňky v palubní desce

06/09/2013

 

a3logo_246

Navrhnout v novém automobilu zámek pro odkládací skříňku staví konstruktéry před úkol najít vysoce kvalitní řešení s malými výrobními náklady, které bude nejen funkční, ale také bude respektovat nejnovější designové trendy a umožní uvést nový typ automobilu na trh co nejrychleji. Společnost Southco v těsné spolupráci s výrobci dílů pro automobilový průmysl, inženýrskými firmami a automobilkami samotnými vyvinula širokou škálu pokrokových mechanických a elektronických zámků určených pro odkládací skříňky.

 

azamek_241

 

Zámky pro odkládací skříňky se musí navrhovat s ohledem na to, aby výsledné řešení bylo flexibilní a přitom respektovalo měnící se designové trendy v oblasti komponent a systémů pro automobily, mělo nízké výrobní náklady i náklady na materiál a odpovídalo požadavkům konstruktérů na spolehlivé, osvědčené řešení, které odpovídá požadavkům a očekáváním průmyslové praxe.


Základními zástupci zámků pro odkládací skříňky v sortimentu společnosti Southco jsou jednobodový rotační zámek pro odkládací skříňky a dvoubodový rozpěrný zámek.


Jednobodový rotační zámek pro odkládací skříňky Southco

Jednobodový rotační zámek od firmy Southco je základní prvek pro bezpečné, jednobodové uzavření skříňky a pro výrobce odkládacích skříněk představuje ekonomicky výhodné řešení, které splňuje základní požadavky na flexibilitu tím, že tvar a velikost jeho závory lze snadno přizpůsobit konkrétnímu případu použití.


Síla potřebná pro otevření otočné závory je méně závislá na stlačení dorazu dvířek, a proto je tento druh zámku ideální tam, kde materiál nebo konstrukce ztěžují možnost nastavení dorazu. Síla nutná pro uzavření dvířek se skládá ze síly potřebné pro stlačení dorazu nebo těsnění dvířek a minimální síly potřebné pro otočení závory. Zámek plní také úlohu základní platformy, protože celková síla je závislá na stlačení dorazu dvířek. Příprava panelu i samotná montáž zámku jsou velmi jednoduché, takže tento univerzální zámek může být použit v centrálním sloupku stejně jako v přístrojovém panelu automobilu.


Společnost Southco také nabízí verzi jednobodového rotačního zámku s přesazením, kde je aktuátor umístěn jinde než ve středu zámku, jak je to obvyklé. Tento zámek s jednobodovou bezpečnou závorou zachovává umístění ve středu dvířek skříňky a může být snadno instalován tak, aby vyhovoval pro ovládání pravou i levou rukou.

 

Více informací najdete v příloze zde

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU