800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Obrobení
Palety EURO,EPAL
Gitterboxy
Plastové palety
Trubka ocelová
5 nejnovějších nabídek
BMW boxy
Bedny Mars
Svářečské kukly a svářečky - A K C E
Pryžové podložky, pásky a terče vyrovnávají nerovnosti při stavbě venkovní terasy
Sportovní povrchy - venkovní i vnitřní podlahy Praha - zajistíme Vám profesionální pokládku

Sun Chemical představil novou sérii barev pro archový ofset

30/01/2013

Výrobce tiskových barev firma Sun Chemical ve Wexham Springs (Velká Británie) vyvinula novou sérii univerzálních tiskových barev Sunlit Crystal pro archový ofset a uvedla ji na trh. Série nových tiskových barev se zakládá z velké části na surovinách z obnovitelných zdrojů a přispívá k ekologické udržitelnosti.

Kromě toho je v souladu s požadavky standardu pro tiskové barvy ISO 12647:2. Dr. Benhard Fritz, produktový manager Sheetfed Systems Europe, k tomu říká: „Výsledky testovacích zkoušek našich zákazníků jsou pozitivní, reakce jsou od vynikajících tiskových výsledků až k velmi dobrým optickým vlastnostem.“

Poptávka po těchto barvách existuje, v latinské Americe i v Asii je o ně velký zájem. Jako tiskové barvy na bázi rostlinných olejů je možno novou sérii barev použít pro oboustranný potisk ve všech formátech na všech tiskových strojích. Tato série barev je vhodným řešením tehdy, když jeden nebo více tiskových strojů je zásobován systémem pump. Barvy se vyznačují rychlým schnutím, tiskový obraz má velmi dobré mechanické vlastnosti a zajišťuje vysokou efektivitu tiskového pochodu.


Výrobková řada tiskových barev SunPak LMQ (Low Migration Products) byla oceněna cenou InterTech Technology Award, která je nejvyšším vyznamenáním v branži tiskových barev. Je udělována každoročně organizací Printing Industries of America, za inovativní vývoj. Série barev SunPak minimalizuje riziko migrace součástí tiskových barev, které jsou bez zápachu a neovlivňují chuť. Jsou proto vhodné pro potisk potravinářských, tabákových a farmaceutických obalů.

 

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU