800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Soustruh
Rekonstrukce fasády a oplocení
Plastový materiál
Částečná rekonstrukce bytu
Rekonstrukce mostu
5 nejnovějších nabídek
Komíny TUMA s nejlepším poměrem ceny a kvality
Komíny TUMA s najlepším pomerom ceny a kvality
Frézka konzolová FGH 32
Frézka nástrojařská FUW 315/ III
MAHO 1000 Frézka nástrojářská

Technicky a kvalitativně špičkové textilní výrobky od firmy PAPILLONS

10/06/2015

 

 

Firma PAPILLONS z Broumova komplexními programy plně vybaví ložnici, koupelnu i restauraci. Nabízí speciální materiály a úpravy, unikátní dezény, efekty a způsoby tkaní, které textiliím dodávají mimořádné vlastnosti. Díky nejmodernějšímu technologickému vybavení, na jehož modernizaci sesterská společnost VEBA dlouhodobě vynakládá stamiliony korun ročně, dodává PAPILLONS na trh technicky a kvalitativně špičkové výrobky. V sortimentu lůžkovin, ubrusů a koupelnového zboží se značkou Veba home textile využívá firma také silný vývojový potenciál společnosti VEBA. Pravidelně tak uvádí na trh originální technická a konstrukční řešení tkanin, která v oboru nebývají běžná. Samozřejmostí jsou osvědčení nezávislých auditorských společností o ekologické a zdravotní nezávadnosti, takže výrobky jsou vhodné i pro děti do tří let.

„Náš tradiční důraz na přírodní čistotu materiálů dokumentuje třeba nová řada povlečení a froté zboží NATURAL COTTON. Při jejich výrobě nepoužíváme žádné chemické procesy. Vlákno si zachovává ledvinový průřez i přírodní barevnost, takže produkty nabízejí přirozenou krásu bavlny. Na trh jsme také uvedli unikátní ložní prádlo BOTANIC BED z vlákna TENCEL, které se vyrábí z dřevní hmoty eukalyptu. Povlečení má výborné antibakteriální účinky a řadu dalších mimořádných vlastností," říká ředitelka firmy PAPILLONS ing. Šárka Nadrchalová.

Jedním z výsledků společných vývojových aktivit textilek PAPILLONS a VEBA je i světově unikátní smyčková tkanina PROWELL, využívaná hlavně pro výrobu osušek a županů. Revoluční materiál výborně saje vodu a rychle ji odvádí z rubové strany, takže ve styku s pokožkou zůstává tkanina suchá a subjektivně stále příjemná. Celosvětově první funkční froté tkanina PROWELL, která originálním způsobem kombinuje bavlnu a syntetické vlákno, vyniká i malou objemností a tvarovou stálostí.

 

latka_554

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU