800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba dílů z čirého polykarbonátu
Spodní deska
Obrábění krytů
Mikroperforační válec na HDPE fólie
Frekvenční měnič
5 nejnovějších nabídek
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy
Jednonosníkové mostové jeřáby
Stroje a linky pro zpracování technických vláken, fólií a tkanin

TECHNOLOGY s.r.o. vstupuje do světa sportu

10/03/2015

 

technology_150

 

Naše společnost se stala novým generálním partnerem mladoboleslavského florbalového klubu. Všechny jeho kategorie budou hájit název Technology Florbal MB.

SPOLEČNOST TECHNOLOGY S.R.O. SE STALA NOVÝM GENERÁLNÍM PARTNEREM FLORBALOVÉHO KLUBU MLADÁ BOLESLAV

 

Mladoboleslavský florbalový oddíl vstupuje do kalendářního roku 2015 s novým generálním partnerem a tím pádem i názvem. Po pěti letech střídá BILLY BOY na pozici titulárního partnera společnost Technology s. r. o. Všechny kategorie proto nově budou hájit název Technology Florbal MB.

 

S koncem roku 2014 vypršela smlouva o spolupráci florbalového klubu a BILLY BOY a naskytla se možnost, aby se společnost Technology s.r.o., náš dlouholetý sponzor, stala novým generálním partnerem. Majitelem firmy je Ing. Petr Grünfeld, můj dlouholetý kamarád, a tak pevně věřím, že se budeme moci společně radovat z velkých florbalových úspěchů,“ uvedl prezident Technology Florbal MB Ing. Josef Volf.

 

Společnost Technology působí na trhu od roku 1992 a nabízí široký sortiment balících strojů, balících linek a obalů. S mladoboleslavským florbalovým klubem spolupracuje od roku 2011.

 

Těší mě, že jsme se domluvili na širší spolupráci. Florbal považujeme za krásný sport, vhodný pro širokou populaci, s rostoucím zájmem mezi mládeží a bez kazů, které se objevují ve větších sportech. To je nám sympatické. Mladoboleslavský klub pod vedením prezidenta Josefa Volfa a realizačního týmu dosahuje pozoruhodného pokroku,“ řekl majitel společnosti Technology s. r. o. Ing. Petr Grünfeld.

 

Obě strany se domluvily na generálním partnerství do konce sezony 2015/2016. Prvním zápasem, do kterého florbalisté Mladé Boleslavi nastoupí pod značkou Technology Florbal MB, bude semifinále Poháru České pojišťovny proti TJ JM FAT PIPE Chodov. Hraje se ve středu 7. ledna od 20.00 hodin v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi.

 

Jedná se o důležitý moment této sezony, protože obhajoba vítězství Poháru České pojišťovny je naším jednoznačným cílem,“ poznamenal prezident Technology Florbal MB Ing. Josef Volf s odkazem na loňský zisk cenné trofeje.

 

Kromě nejbližších cílů, kterým je vedle pohárového triumfu také útok na titul v AutoCont extralize, čeká Technology Florbal MB velká výzva i v podobě hostitelství Poháru mistrů 2015.

 

Výkonný výbor České florbalové unie svěřil pořádání mladoboleslavskému klubu stejně jako v roce 2011. „Přidělení pořadatelství považuji za vyznamenání za organizaci této soutěže před čtyřmi lety,“ uvedl Ing. Josef Volf.

 

Pohár mistrů 2015 by se měl uskutečnit na mladoboleslavském zimním stadionu od 30. září do 4. října. „Jsme přesvědčeni, že je v našich možnostech uspořádat ještě úspěšnější ročník, než byl ten v roce 2011,“ dodal generální manažer Technology Florbal MB Tomáš Pacák.


sys_350

 

TECHNOLOGY s.r.o.

Liberecká 102
Jablonec n/N
466 01
Česká republika

Tel.: +420 483 360 101
Fax: +420 483 360 136
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU