800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Sklíčidla na soustruh
Izolační pouzdro
Výroba krytů
Vyřízení dotací na výtahy
Sanační omítky a nátěry fasády
5 nejnovějších nabídek
Pásová pila MEBAeco 335
Svařovcí zdroje NEOMIG - kompaktní
PLAZMOVÁ TECHNOLOGIE - Kjellberg
Ocelová lana
Evidence – Kontrola – Revize

Toyota získala dvě prestižní ceny IFOY Award

04/06/2014

 

toyota_120

Inteligentní řešení správy flotily manipulační techniky Toyota I_Site a spolehlivý, energeticky úsporný čelní vysokozdvižný vozík Toyota Traigo 80 – to jsou letošní velcí nositelé ocenění IFOY (International Forklift Truck of the Year). Další dva vozíky - čelní spalovací vozík Toyota Tonero HST a vychystávací vozík BT OSE200X se dostaly do finále.

Ceny vyhlásila mezinárodní porota složená z evropských novinářů specializujících se na manipulační techniku na slavnostním ceremoniálu IFOY Award Night, který se konal během prvního dne veletrhu CeMAT Hannover, přední světové události v oblasti intralogistiky.

Toyota I_Site ovládla kategorii „Řešení pro intralogistiku“ za osvědčené provozní vlastnosti a prokazatelné přínosy pro zákazníky. Porotu přesvědčila efektivita, nárůst produktivity a nízké provozní náklady, které toto řešení přineslo skupině Carreras Group, mezinárodnímu poskytovateli logistických služeb, kterému Toyota I_Site pomáhá se správou 300 vozíků ve 22 lokalitách.

Elektrický vozík Toyota Traigo 80 zvítězil v kategorii „Čelní vysokozdvižné vozíky do 3,5 tuny“. Na porotu udělala dojem zejména vynikající akcelerace vozíku, díky které nabízí nejen o 20% vyšší produktivitu, ale současně je také jedním z energeticky nejúspornějších vozíků ve své třídě.

„Velmi si vážím těchto dvou ocenění IFOY. Jsou symbolem našeho neutuchajícího úsilí zajistit našim zákazníkům spokojenost a vysokou produktivitu prostřednictvím mimořádné efektivity. Náš úspěch by nebyl možný bez širokého zapojení našich zaměstnanců i úzké spolupráce s našimi zákazníky,“ říká Hans van Leeuwen, výkonný vicepresident pro marketing a prodej společnosti Toyota Material Handling Europe.

 

toyota1_305

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049
Rudná
252 19
Česká republika

Tel.: +420 311 651 111
Mob.: zelená linka: +420 800 900 911
Fax: +420 311 651 311
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU