800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka strojů
Výkon činnosti koordinátora BOZP v přípravě a po dobu realizace stavby
Dodávka laserů
Výstavba nové ČOV a kanalizace
Vibrační stolice a mísicí linka
5 nejnovějších nabídek
Elektroerozivní stroje - drátové řezačky AD 325 L BJ
Karusely - jednostojanové 1512
Nákup a prodej starších obráběcích strojů
Náhradní díly pro obráběcí stroje
Stěhování strojů a zařízení (demontáž a montáž)

Tuba roku 2013

22/01/2014

 

V rámci kongresu European Tube Manufacturers (Etma) v Düsseldorfu byly vyhlášeny nejlepší tuby v kategoriích: hliníkové, plastové, laminátové a prototypy. Porota skládající se z odborníků členských zemí Etma hodnotila především excelentní potisk, zajímavý design a nová řešení v oblasti nových aplikací.


V kategorii hliníkových tub zvítězila firma Tubex Slovensko s tubou vyznačující se čistým puristickým designem pro kosmetický produkt „Guergi“. Pro úpravu tuby byly použity pouze 3 barvy. Černá pro písmo, světlý měděný tón jako základní barva tuby a červená pro body zvláštního akcentu. Povrchové lakování obsahovalo jemné částice, které způsobovaly nejen jiskřivý lesk, nýbrž také poskytovaly tubě haptický efekt.


Vítězem v kategorii laminátových tub se stala firma Essel Německo. 250 ml tuba pro L´Oreal Everriche, nový bezsulfátový pleťový krém, je tvořena laminátem s hliníkovou bariérovou vrstvou. Je spolu s holografickou fólií potištěna až osmibarevným flexotiskem. Musel být vyvinut speciální flexotiskový postup k docílení zlatých efektů, kterými hliníková vrstva laminátu zlatě září. 


V kategorii plastových tub zvítězila francouzská firma Albea. Tento výrobce byl již oceněn dříve za tuby pro masážní aplikace. Kovová kulička tuby vytváří příjemný pocit, podporuje mikrocirkulaci a zvyšuje účinnost látky obsažené v tubě. Integrovaný on/off systém zajišťuje exaktní, úsporné a hygienické dávkování. Těmito tubami s kovovou kuličkou pokrývá firma všechny prostředky pro péči o kůži a tělo.


Prototypová tuba „Autumn“ firmy Tubex Rangendingen (D) hýří jako ohňostroj brilantními barvami a absolutně překvapující reprodukcí těch nejjemnějších nuancí. Plastová tuba je potištěna kombinací sítotisku a flexotisku. Pro každou jednotlivou barvu je použit efektní LED systém. Výsledek je krajně zdařilým příkladem, jak je možné použít nejmodernější tiskové techniky a odpovídající barvy  při výrobě tub.

 

tuba_400

 

tuba1_400

 

 

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU