800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
Aktualizace webu
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

Upínací stavebnice Renishaw: novinka v upínacích přípravcích pro metrologii

24/07/2013

 

Upínací stavebnice Renishaw: novinka v upínacích přípravcích pro metrologii V souvislosti s akvizicí společnosti R&R Sales LLC v roce 2012 vyvinula společnost Renishaw novou řadu upínacích systémů určených pro souřadnicové měřicí stroje, optické měřicí systémy a kontrolní systém Equator™. Upínací stavebnice jsou k dispozici s různými variantami upínacích desek v provedení se závity M4, M6 a M8. Stavebnice lze použít v měřicích úlohách v mnoha odvětvích, např. v leteckém, kosmickém, automobilovém a zdravotnickém průmyslu. Upínací desky stavebnic Renishaw jsou vyrobeny z litého hliníku a opatřeny tvrzeným teflonovým povlakem odolným proti opotřebení. Stavebnice jsou k dispozici po jednotlivých dílech nebo v soupravách. Soupravy obsahují kombinaci mechanických a megnetických elementů nebo pouze mechanické prvky.

Renishaw nabízí upínací stavebnice také pro optické měřicí stroje a to hned ve dvou velikostech. Pro menší optické stroje je určena souprava QLC (Quick Load Corner), která obsahuje upínací desku z plexiskla a speciální rám navržený pro rychlé a opakovatelné vkládání a vyjímání upínacích desek. Souprava je dodávána s kompletní sadou upínacích elementů. Souprava IVF (Interchangeable Vision Fixture) je vhodná pro větší optické měřicí stroje a umožňuje rychlou výměnu celé upínací konfigurace. Upínací přípravek IVF může obsahovat jednu nebo více plexisklových základních desek. Je možné dodat i soupravu vyrobenou na míru pro danou aplikaci.

Upínací stavebnice pro kontrolní přístroj Equator jsou dodávány se speciální kinematickou upínací deskou, která umožňuje opakovatelné a rychlé vkládání a vyjímání z přístroje Equator. Tyto upínací desky jsou dodávány se závitovými otvory M4 a M6. Vyrobeny jsou z litého hliníku a opatřeny tvrzeným teflonovým povlakem odolným proti opotřebení. Upínací stavebnice Renishaw lze zakoupit v soupravách nebo po jednotlivých položkách. Stavebnice představují rychlé a jednoduše použitelné řešení pro každý požadavek na upnutí dílce. Na přání je možné navrhnout a vyrobit také speciální upínače pro specializované nebo zvláštní měřicí úlohy.

 

upinaci_593

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU