800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme materiál 19 452
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

Úspěšné spojení

17/03/2015

 

 

Všem našim obchodním partnerům

Poté, co společnosti RINGFEDER POWER TRANSMISSION a TSCHAN v Neunkirchenu spojily své globální prodejní a marketingové aktivity, společnost RINGFEDER plně získala společnost TSCHAN GmbH a její dceřiné společnosti, a to s účinností od 1. června 2014.

Obě společnosti se skvěle doplňují a díky této synergii budou pokračovat v expanzi své vedoucí pozice na světovém trhu.

 

spoj_434

TSCHAN GMBH vyvíjí, vyrábí a dodává komerčně úspěšnou technologii hřídelových spojek optimalizovanou tak, aby dokázala plnit požadavky zákazníků po celém světě. Tato společnost je jedním z předních dodavatelů neposuvných mechanických hřídelových spojek. Hřídelové spojky společnosti TSCHAN převážně nachází své použití v těžkém strojírenství, například pro těžební a stavební stroje, technologie pro výrobu železa a oceli, čerpadla, kompresory, cementárny a „offshore“ technologie, a doplňují tak řadu hřídelových spojek dodávaných pod  značkou GERWAH téměř bez jakéhokoliv překrývání.

Společnost RINGFEDER POWER TRANSMISSION GMBH je se svými značkami RINGFEDER a ECOLOC jedním z lídrů na světovém trhu svěrných spojení a třecích pružin a technologie jejich použití. Téměř všude, kde je použito svěrné spojení, je použita i spojka. Tato synergie plynoucí ze strategické aliance s TSCHAN GMBH nám přinese nejen 90 let zkušeností německého strojírenství, ale bude také představovat zásadní krok směrem ke koncepci globálního dodavatele kompletních systémů zahrnujících každý aspekt v oblasti přenosu krouticího momentu.

 

Pro zákazníky obou společností to znamená, že od teď mají výhradního obchodního partnera jak pro hřídelové spojky, tak pro systémy přenosu krouticího momentu se společnou prodejní a marketingovou sítí po celém světě, navíc s jistotou pověstného německého inženýrství.

Společnost RINGFEDER POWER TRANSMISSION GMBH je členem švédské skupiny VBG GROUP. Se svými stávajícími německými značkami RINGFEDER, GERWAH a ECOLOC patří společnost RINGFEDER POWER TRANSMISSION mezi nejlepší na světě v technologiích pohonů a tlumení pro mechanické strojírenství.

Značky RINGFEDER a ECOLOC patří mezi celosvětové lídry v technologiích svěrných spojení a tlumení. Značka GERWAH představuje servo spojky, kovové vlnovcové spojky, magnetické spojky, bezpečnostní spojky a kotoučové spojky s torzní tuhostí.

Díky specializaci společnosti TSCHAN GMBH na neposuvné elastické spojky, vysoce elastické spojky a spojky s torzní tuhostí určené převážně pro těžké strojírenství se podařilo nalézt dokonalého partnera.

 

spoj2_436

 

Díky tomu produktové portfolio zahrnuje vysoce kvalitní produkty s nejlepším poměrem výkon/cena a pokrývá všechny aspekty v oblasti přenosu krouticího momentu.

 

BIBUS s.r.o.

Vídeňská 125
Brno
639 27
Česká republika

Tel.: +420 547 125 300
Fax: +420 547 125 310
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU