800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava komunikace
Kotel
Zateplení RD
Dodání obalů
Vertikální obráběcí centrum
5 nejnovějších nabídek
Bazény a zastřešení
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu

Víte, že spořit ve zlatě můžete již od 200 Kč měsíčně?

18/02/2013

Způsobů investování a spoření je v současné době nespočet. Investice do akcií, komodit nebo cizí měny ale není vhodná pro každého. Vyžaduje velké množství času, které strávíte sháněním informací, nebo nutnost platit nemalé provize makléřům, kteří to udělají za vás. Naopak poměrně snadné a bezpečné je uložit peníze do zlata.

Tento drahý kov je určený zejména pro dlouhodobou investici, protože nepodléhá inflaci, a představuje tak ochranu před znehodnocením. Navíc v době krize je nákup zlata vnímán jako jeden z nejbezpečnějších způsobů uložení peněz. Co se týče zhodnocení, tak není bez zajímavosti, že od roku 2000 stoupla cena zlata o 470 %, průměrně o 17% ročně. To je ve srovnání i s těmi nejlepšími spořicími účty na našem trhu, které nabízí zhodnocení maximálně 2,1 % ročně, opravdu výhodné.

Investice a spoření na ČM Aurum

Například na novém investičním portálu České mincovny ČM Aurum si zájemce může bezplatně zřídit Zlaté konto, kde je možné nakoupit zlaté slitky či mince, nebo si pravidelně spořit, a to již od 200 Kč měsíčně. „Majitel Zlatého konta je individuálním vlastníkem svého zlata, které si může nechat u větších objednávek dovézt až do domu. Kdo nechce skladovat zlato pod polštářem, má možnost využít uskladnění v naší trezorové místnosti. V tom případě mu nabízíme možnost své zlato dvakrát do roka zdarma vidět,“ uvádí Kamil Kresta, manažer ČM Aurum.

Více informací naleznete na www.ceskamincovna.cz nebo www.cm-aurum.cz.

 

 

 

 

 

***

Česká mincovna sídlící v Jablonci nad Nisou svým vznikem navázala na dlouholetou tradici ražby mincí na území Čech, Moravy a Slezska. České mince vyrábí od roku 1993, od závěru roku 1994 vyrazila všechny dosavadní stříbrné a zlaté mince a od roku 1996 i všechny oběžné mince České republiky vydávané Českou národní bankou. Rozvíjí vlastní výrobu mincí a medailí, zabývá se také distribucí zlatých investičních slitků. V říjnu 2012 zprovoznila svůj vlastní investiční portál ČM AURUM.

 

 

mince_416

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU