800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba obalu dle přílohy
Krycí deska
Výroba zábradlí
Obrábění dle přílohy
Obaly,boxy,palety
5 nejnovějších nabídek
Předúprava žárového zinku - Sweeping
Profily z kompozitu WPC
Zatravňovací plastový systém
Výměna dopravního značení
Soustruhy - polo/automatické A 40 C

Vyrábějte si vlastní energii

09/07/2013

1122_889

 

Vyrábějte si vlastní energii
Nebuďte závislí na cenách plynu a elektrické energie, ročně můžete protopit pouze 2500,-Kč!

 

 

Proč je peletování zajímavé? Co všechno můžete peletovat? Kolik protopíte za topnou sezonu?


Peletování je rychlé a snadné přeměnění různých druhů odpadových materiálů na vysoce výhřevnou surovinu. Peletami můžete topit ve Vašem kotli na tuhá paliva, v novém plně automatickém kotli nebo také můžete pelety spalovat v krbu. Peletovat můžete piliny, hobliny, slámu, seno, papír, koňský trus, ale i králičí trus. Pro vytápění rodinného domu, který má dvě patra, bude za potřebí na topnou sezónu cca 10 tun pelet. Pokud si budte vyrábět VLASTNÍ ENERGII - pelety, zaplatíte za energie na výrobu 1 tuny cca 250,--Kč (125,--Kč drcení, 125,--Kč peletování). To znamená, že ročně protopíte jen 2.500,--Kč.


333_275

 

Lisy zn. GREEN ENERGY, které vyrábí společnost Pest Control Corporation se využívají pro výrobu pelet na topení a krmných směsí. Lisy umí peletovat celou řadu materiálů od pilin, hoblin a to jak z měkkých tak z tvrdých dřev až po různé druhy biomasy: sláma, seno, řepková sláma, slunečnicová sláma, plevy z posklizňových linek, pokrutiny atd. Peletovat na nich můžete také koňský trus, kravský trus a nebo třeba papír, letáky, noviny, kartonové krabice.

 

Planetární převodovka je vyrobena z masivní a velmi kvalitní oceli, která zabezpečuje vynikající přenos síly hnacího ústrojí do lisovací komory. Proces peletování je plynulý a velmi kvalitní. Nová technologie zpracování matrice přináší velmi rychlé zapracování matrice. Matrice jsou oboustranné a lze je použít na výrobu krmných směsí, dřevěných pelet, celé řady agro pelet na topení a také pro výrobu hnojiva. Jsou vyráběné z mimořádně kvalitní oceli a upraveny kalením, které zajišťuje vysokou odolnost proti opotřebování. Pro vysokou kvalitu pelet a kvalitní výkon je nevyhnutný mimořádně dobrý motor. Proto se používají značkové rakouské motory LENZE, které mají vynikající trvalý výkon i při velmi vysokém zatížení. Případný pokles otáček ovlivňuje velmi negativní kvalitu peletování a vede až k poruše stroje. Vypínače německé značky MOELLER obsahují přepěťový jistič, který zabrání spálení vinutí motoru pokud dojde k přetížení stroje. Podpěťová spoušť zabrání samospouštění stroje v případě výpadku elektrického proudu a jeho opětovnému zapnutí. Lisy Green Energy jsou velmi kvalitní a prochází důkladnou kontrolou kvality.

 

444_239

 

Přijeďte se podívat přímo do výroby. Uvidíte drcení materiálu, sušení v průmyslové sušičce na piliny, pletování přímo Vašeho materiálu. Přivezte si sebou Váš materiál a odvezte si Vaše první pelety! 

 

Při zakoupení lisu Vás společnost odborně zaškolí na celý proces peletování a seznámí Vás s kompletní údržbou stroje. Automatický získáváte 2 roky záruku na stroje a 100% podporu ve vešech náhradních dílech, od šroubků přes matrice, válce až po motor.


Green Energy
Pest Control Corporation,s.r.o.

Farma Západ, 687 61 Vlènov
Tel. +420 774 449 008, +420 774 449 059
e-mail: info@briketovacilis.eu
www.briketovacilis.eu

 

http://firmy.industry-eu.cz/green-energy-machine-product-sro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU