ŽĎÁRSKÁ SNĚŽENKA přivítala desítky gymnastek

11/04/2013

ŽĎÁRSKÁ SNĚŽENKA

Žďár nad Sázavou

V sobotu 31.března se ve sportovní hale na Bouchalkách uskutečnil již 10. ročník mezinárodní soutěže v moderní gymnastice,

kterou pořádala místní TJ Žďár nad Sázavou, oddíl moderní gymnastiky.

155789_483508631714526_1239078791_n_960

Jednalo se o závod s největším počtem účastníků v celé České republice. Žďárští pořadatelé přivítali 30 oddílů se 139 soutěžícími

ve věku 4-24 let. Soutěžilo se v šesti kategoriích. Mezi zúčastněnými byly početné výpravy závodnic ze Slovenska, Slovinska,

Ukrajiny, Polska a Česka. Konkurence byla vskutku veliká.

Sportovní výkony hodnotili domácí i zahraniční rozhodčí. Závod sledovalo diváky zaplněné hlediště, které dokázalo závodnice

povzbuzovat a tím je nutit ke krásným výkonům.

Za zdárný průběh a přípravu závodu je nutno poděkovat především trenérkám, které zajistily nejen odpovídající sportovní zázemí, ale především připravily gymnastky k závodům ve svém volném čase. Dále patří poděkování rodičům za přípravu haly a sponzorům za jejich materiální pomoc.

Výsledky:

Kategorie „Naděje nejmladší A“ ročník 2005-2006 (soutěž bez náčiní):

Zvítězila Novotná Kateřina z TJ Sokol Žižkov, z našich se na 5. místě umístila Slavíčková Aneta, na 7. místě Suchá Petra, na 9. místě Seidlerová Kristýna.

Kategorie „Naděje nejmladší B“ ročník 2004 (soutěž bez náčiní):

Zvítězila Saletezej Maša Slovinsko, z našich závodnic se na 3. místě umístila Boučková Barbora, na 12. místě Mokrá Simona, na 13. místě Topinková Simona a na 16. místě Ptáčková Karolína.

zdarska-snezenka-2012-3

Kategorie „Naděje mladší“ ročník 2001-2002 (dvojboj  bez náčiní +libovolné náčiní):

Zvítězila Podgorsek Aleksandra, Slovinsko, z našich závodnic na 21. místě Štursová Lucie a na 24. místě Hájková Tereza.

Kategorie „Kadetky mladší“ ročník 1999-2000 (dvojboj  libovolné náčiní+míč):

Zvítězila Peda Sandra, Polsko, z našich závodnic na 8. místě Bojanovská Gabriela a na 32. místě Pešková Eliška.

Kategorie „Kadetky starší“ ročník 1997-1998 (dvojboj libovolné náčiní +stuha):

Zvítězila Namaczyňska Julia, Polsko, z našich závodnic na 19. místě Seidlerová Vendula a na 23. místě Čermáková Simona.

zdarska-snezenka-2012-4

Kategorie „Dorostenky“ ročník 1992-1996 (dvojboj  libovolné náčiní + stuha):

Zvítězila naše závodnice Svobodová Eliška s nejvyšší celkovou známkou ze všech kategorií  36,550 bodů, další z našich

závodnic byla na 17. místě Kozáková Markéta.

Ve vloženém závodě  sklidily obdiv i malé začínající závodnice: Leontina Aliti, Sabina Balážová, Šarlota Kšírová, Natálie Kubátová, Sabina Spurná, Nikola Veselá

Všem gratulujeme k umístění a k odvaze vystupovat před početným publikem a sborem 24 rozhodčích.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU