banner
5 neuesten Anforderungen
Dodavatel hutního materiálu - plechy
Výroba dílů dle přílohy
Rekonstrukce rodinného domu
Zakázková zámečnická výroba
Povrchová úprava
5 neuesten Angebote
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
VOLNÉ KAPACITY PRO LAKOVÁNÍ !!! Kusová a sériová výroba !!
ASV 7-SET - „Kapesní“ akumulátorový šroubovák
Frekvenční měnič GD10-1R5G-S2-B; 1x230VAC; 1,5kW/ výstup 7,5A, 3x230VAC
HUTNÍ Materiál, trubky - ihned k prodeji!

Hliníková okna a dveře - jednou a navždy

27/01/2017

 

stavona_240

 

Lidé, ať již z nutnosti nebo bezděčně, stráví u oken poměrně značnou část svého času. Pohledy z okna bývají žádoucí nadhodnotou bydlení i odpočinku. Okna v bytě či domě znamenají v dnešním, moderním pojetí designový prvek ve zdi. Avšak společně se dveřmi jsou ošemetnou a také zranitelnou částí stavby. Leckomu mohou přinést i starosti. A chceme-li si pořídit nová okna a dveře, není výjimkou snaha šetřit na tom, co je pro nás nejdůležitější.

Běžně je prezentováno, že hliníková okna jsou z hlediska materiálového řešení (plast - dřevo - hliník) ta nejlepší. Ale ta cena… Je to dnes ještě pravda?

Fakta: pořizovací ceny nemovitostí, stavebních prací, rekonstrukcí, materiálů i údržby šly za poslední léta směrem nahoru. Přesto však použití hliníku stále řada zákazníků vnímá tak, že jsou tato okna nadbytečným luxusem pro běžné nemovitosti. Je však i dnes správné přesvědčení, že použití hliníkových výplní je rozmařilost? Při porovnání užitných vlastností, charakteristik hliníkových oken a dveří s pořizovacími cenami nikoli.

 

Hliníková okna Stavona Technic

 

Okna Stavona Technic užívají tepelně vylepšený systém pro okna a dveře, který představuje optimální kombinaci bezpečnosti a tepelného komfortu. "Přerušení tepelného mostu" zajišťuje polyamidový pásek vyztužený skelnými vlákny což zaručuje vysoké hodnoty izolace.  okno_339

Co získáte pořízením hliníkových konstrukcí Stavona Technic:

 1. Okna Stavona Technic mají nízkou hmotnost, vysokou pevnost a tvarovou stálost.
  U hliníkových oken lze počítat s lehčími základovými konstrukcemi a s dispozicí nosných prvků s nižšími stavebními a materiálovými náklady.
 2. Zdravotní nezávadnost
  Nejsou známy žádné předpisy, které by omezily použití hliníku ve stavebnictví,hliníkové slitiny je možné používat i v potravinářském průmyslu.
 3. Ekologické aspekty
  Recyklace hliníkové slitiny z odřezků z výroby hliníkových konstrukcí je téměř stoprocentní.Vysloužilé hliníkové profily oken a dveří jsou vzhledem ke své vysoké hodnotě téměř ve 100% ke sběru. Moderní technologií mechanického recyklačního zpracování vzniká jakostní hliníkový granulát použitelný k výrobě ingotů a tažení nových profilů.

Obecné výhody hliníkových oken:

 1. Pevnost hliníku je předpokladem pro realizace větších okenních prvků - kromě estetických výhod vám zajistí dostatečné množství světla do interiéru
 2. Tvarová stálost hliníku si poradí s požadavkem na tepelnou a zvukovou propustnost oken.
 3. Hliník je přirozeně odolný proti násilnému páčení křídla proti rámu. Hliníkové okno je nehořlavý materiál.
 4. Hliník je pro zpracování tvárný a pevný. Různá tvarová provedení splní různé estetické předpoklady. Okna, jsou-li dobře a vkusně udělána, jsou nejpřitažlivějším prvkem každé nemovitosti.
 5. Povrchová úprava hliníkových profilů zahrnující široké spektrum barev ve škále RAL či úpravu eloxováním.

 

 

Stavona, spol. s r.o.

České Libchavy 177
České Libchavy
561 14
Česká republika

Tel.: +420 465 582 125
Mob.: +420 737 231 111
Fax: +420 465 352 379
E-mail:
Internet:Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU