banner
5 neuesten Anforderungen
Obrábění, frézování dílů
Hutní materiál plechy
Frézování dílů
Dodavatel hutních materiálů, velké odběry
Obrábění, frézování
5 neuesten Angebote
ASV 7-SET - „Kapesní“ akumulátorový šroubovák
Frekvenční měnič GD10-1R5G-S2-B; 1x230VAC; 1,5kW/ výstup 7,5A, 3x230VAC
PVB materiál
AKCE!! Nejžádanější obálky nyní prodáváme za zvýhodněné ceny!!
PLASTOVÉ OBÁLKY PRO VAŠE ZÁSILKY, sáčky pro balení roušek

Největší autosalon v ČR - AUTOSHOW PRAHA

14/08/2020

 

Největší autosalon v ČR - AUTOSHOW PRAHA v novém termínu a v souběhu s Escape6 Prague Car Festivalem

 

Největší česká automobilová výstava AUTOSHOW PRAHA proběhne v novém termínu, a to 28. – 30. 8. 2020 v PVA EXPO PRAHA. Kromě uvedení trendů, novinek slavných značek i atraktivního doprovodného programu přinese významnou premiéru. Tou je spojení s událostí ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL. Vznikne jedinečná akce pro fandy motorismu, která nemá v ČR obdoby.

 

Zájem ze strany vystavovatelů trvá

Po loňském úspěchu v nových prostorách moderního výstaviště PVA EXPO PRAHA, které nabízí vystavovatelům komfortnější podmínky a větší expozice a současně také snadnou dostupnost MHD i možnost parkování v bezprostřední blízkosti výstavních hal pro návštěvníky, nárůst ze strany vystavujících firem trvá. Ani letos nebude na této automobilové události chybět žádná důležitá značka. Navíc letní ročník výstavy bude unikátem nejen díky účasti nejvýznamnějších automobilových dealerů v ČR, ale i vzhledem k premiérovému spojení s největší tuzemskou tuningovou výstavou, kterou je akce ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL. Ta je zaměřená především na upravené a sportovní automobily a bohatý doprovodný program. „V současnosti již máme potvrzenou účast řady nejvýznamnějších automobilových dealerů. Kromě vozidel, které jsou již nyní v prodeji, zde však návštěvníci uvidí i mnoho výstavních premiér nebo prototypů plánovaných modelů,“ říká Vanda Petrov, ředitelka veletrhu. Na zkušebním okruhu pak budou moci zájemci usednou za volant různých typů vozů a udělat si reálný obraz například o svém budoucím automobilu.

 

 

Doprovodný program

AUTOSHOW PRAHA a ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL představí aktuální trendy ve všech oblastech spojených s automobily od designu, tuningu, audio vybavení po zabezpečovací systémy. Kromě praktických informací a rad pro bezpečný pohyb na silnici, odborníci poradí např. se správným upevněním dětské sedačky a přípravou dítěte na cestu autem. Součástí doprovodného programu budou také autogramiády, simulátory a trenažéry, zážitkové jízdy se supersporty, sraz automobilů značky Porsche, program věnovaný bezpečnosti jízdy, expozici Integrovaného záchranného systému , dětské dopravní hřiště a mnoho dalšího.

 

 

 

 

Již nyní je možné si zakoupit vstupenky v předprodeji a to na https://vstupenky-pva.cz/.

Díky včasnému zakoupení se vyhnete dlouhým frontám a navíc je vstupenka v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

 

 

AUTOSHOW PRAHA

28. – 30. srpna 2020 | PVA EXPO PRAHA | www.autoshowpraha.cz

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU