banner
5 nejnovějších poptávek
Linka na pražení arašídů a kešu oříšků.
Ohyby dle výkresu - spěchá!!!!!
Výroba dílů, viz příloha
Výroba dřevo
Výroba truhlář
5 nejnovějších nabídek
MEDUR je tvrdé PVC (PVC-U)
Ložisková ocel
Frézka MAHO 1000
Provádíme ochranný nano nástřik vnitřních a venkovních ploch.
Dezinfekční postřiky po celé České republice

Nabídka: Paketovací lisy

Datum vložení: 30.03.2020 / Datum platnosti: 13.04.2020

Základní informace

V základním výrobním sortimentu těchto strojů jsou paketovací lisy na zpracování obvyklého lisovatelného odpadu. Tyto paketovací lisy se tak používají k zhutňování papíru, lepenkových krabic, PET lahví, umělých folií z obalů, odpadu textilních látek ze stříhacích lisů, odpadu ze zpracování molitanu atp. Robusní provedení lisovacích komor a vodorovné vedení lisovacích beranů svislými vodícími tyčemi je zárukou bezporuchového využití strojů. Vodící tyče jsou vedeny v bezúdržbových pouzdrech. Řízení ovládání lisů je naprogramováno v automatech Crouzet – Millenium a bezpečnost je zajišťována bezpečnostními moduly Preventa.

Podle velikosti balíků a lisovací síly od 63 kN do 500 kN najdou tyto lisy uplatnění v sběrných dvorech odpadů, v třídírnách, v průmyslu při likvidaci obalů a technologického odpadu z výroby, ve velkých prodejnách.

Zvláštním sortimentem jsou paketovací lisy na balení textilu v třídírnách textilu. Tyto lisy umožňnují balíky textilu zabalit do ochranných folií.

Za využití principu malých vodorovných paketovacích lisů na balení textilu je v sortimentu zařízení na výrobu slisované a do polyetylénového pytle zabalené cupaniny z desek skelné vaty. Vyráběné balíky mají požadovanou hmotnost danou vážením vsázky do lisovací komory.

Doplněním vertikálních paketovacích lisů na balení textilu s výsuvnou komorou plnícími pásy je možno zhutňovat a balit i cupaninu textilního a jiného odpadu do objemných balíků

Pro zpracování kovového odpadu jsou určeny horizontální lisy s lisovací sílou až 1500 kN, které vyhovují potřebám zhutňování objemu drobného kovového odpadu v lisovnách a podobných provozech.

Dalším sortimentem jsou lisy na likvidaci plechových sudů.

Adresa a kontakty

PRACOVNÍ STROJE TEPLICE spol. s r. o.
IČ: 61536849
Důlní 106,Teplice,415 10
Telefon: +420 417 560 679
E-mail: info@pracovnistroje.cz
WWW: http://www.pracovnistroje.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU