banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba plast
Výroba formy
Poptávám cenovou nabídku na tři zástěny na terasu
Stavební a zednické práce v domě
Zhotovení hřiště
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Třífázový frekvenční měnič GD10-0R7G-S4-B GD10
PC vytlačovací - čirá
HDPE vstřikovací
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!

3.-5. dubna 2019 Budapešť – odborný veletrh pro všechny obory elektroniky - pro návštěvníky z ČR a Slovenska

04/03/2019

 

 

ELECTROSUB již zanedlouho otevře své brány - 3.-5. dubna 2019, BOK-Syma Sport and Event Center, Budapešť

 

Electrosub je zaměřen na Průmysl 4.0 a hlavními tématy jsou elektronické součástky, materiály, design a vývoj nástrojů, výrobní zařízení, výroba, strojírenství a kvalita, zahrnující zejména automatizaci, roboty, řídící a měřící technologie. Veletrh je určen pro odborné návštěvníky – inženýry, technické odborníky, vývojáře, projektanty, výrobce, distributory, obchodníky atd.

 

Na veletrhu v Budapešti čekají na odborné návštěvníky z České republiky a Slovenska na ploše větší než 1200 m2 vystavovatelé z 12 zemí, aby představili své novinky k vytvoření nebo rozvoji nových obchodních kontaktů. Pro návštěvníky z České republiky a Slovenska vstup na veletrh po registraci zdarma.

 

Organizační tým Electrosub se bude těšit na Vaši návštěvu. Pro další informace a vstupenky pro Vás, jako odborníka, na veletrh zdarma, nás kontaktujte na níže uvedených kontaktech.

 


Při této příležitosti Vás chceme upozornit, že SCHWARZ & PARTNER připravuje na vídeňských veletrzích průmyslových technologii a inovací INTERTOOL - 12.-15. května 2020 (http://cz.export-marketing.eu/intertool-2020/) a SMART AUTOMATION AUSTRIA - 12.-14. května 2020, které se konají jednou za 2 roky na výstavišti ve Vídni, Pavilon mezinárodního exportního partnerství pro firmy a organizace, včetně možnosti společných stánků z České republiky a dalších zemí, za speciáních podmínek pro prezentaci inovačního a investičního potenciálu regionů, vzdělávacích a výzkumných organizací v oblasti vědy a techniky, infrastruktury a logistických služeb, průmyslových zón a parků, a to také formou katalogové nebo vzorkové prezentace.
Zvažuje se také společná expozice firem ze Slovenska. Účast slovenských firem na minulém ročníku byla hodnocena jako velmi úspěšná. Bližší informace o veletrhu v angličtině na https://www.intertool.at/en/home/ nebo v němčině https://www.intertool.at/de/home/.


Rádi bychom Vás také upozornili na nová zajímavá témata školení a seminářů od SCHWARZ & PARTNER v červnu 2019:

AUTORSKÁ ŠKOLENÍ:
1. Expres školení - "Moderní obchodní němčina a úspěšná komunikace na veletrzích v Německu, Švýcarsku a Rakousku". Cena od 1800,- Kč.
2. Expres školení - "Úspěšná komunikace na veletrzích v Japonsku, Hongkongu a Číně". Cena od 2500,- Kč.
Více informací v češtině na http://cz.sp.cz/export-know-how-since-1998/

AUTORSKÝ SEMINÁŘ:
1. Úvodní seminář - "Základy efektivní interkulturní komunikace. Netradiční pohled. Vzorec úspěchu a jeho proměnné. Zrcadlové neurony". Cena od 1500,- Kč. Více informací na http://cz.sp.cz/intercultural-management-2/

 

V případě zájmu o účast jakoukoliv formou na vídeňských veletrzích průmyslových technologií a inovací, o vstupenky zdarma na veletrh Electrosub nebo pro účast na seminářích, nechť nás zájemci kontaktují na níže uvedených kontaktech.

Budeme se těšit na spolupráci.

 

SCHWARZ & PARTNER, spol. s r. o.
Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1
Tel: +420 603 278 654
Email: cz@export-marketing.eu

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU