banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba plast
Výroba formy
Poptávám cenovou nabídku na tři zástěny na terasu
Stavební a zednické práce v domě
Zhotovení hřiště
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Třífázový frekvenční měnič GD10-0R7G-S4-B GD10
PC vytlačovací - čirá
HDPE vstřikovací
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!

7 aktuálních trendů pro E-shopy na rok 2018 - aneb jak vyřešit nedostatek pracovníků

15/11/2017

 

Zajímáte se o internetový prodej? Máte svůj e-shop nebo teprve přemýšlíte o prodeji po internetu? Přesně pro Vás jsme připravili nejdůležitější zásady pro rok 2018.

 

1. Přizpůsobí se svému zákazníkovi Náš zákazník, náš pán. To dá rozum. Pořádný e-shop se zákazníkovi přizpůsobí. Pozná, zda si jej prohlíží na maličké obrazovce telefonu nebo na obřím monitoru. Návštěvník se pak cítí jako doma a mnohem spíš se z něj stane zákazník. Zaměřte se na spokojenost zákazníků a hýčkejte si je.

2. Nedostatek pracovní síly - dá se to řešit lépe E-shopy mnohdy pro stromy nevidí les. Co zabere při expedici nejvíc času? Nepřekvapivě balení zásilek. Přitom se to dá dělat tak jednoduše. Třeba s rychlouzavíracími krabicemi Balbox SPEED, které jsou složené za vteřinu. Při stejném počtu zaměstnanců s nimi zabalíte třikrát víc zásilek a ušetříte desítky tisíc korun ročně.

3. Věří svým produktům... ... a nebojí se případných výměn zboží. Zákazníkovi je usnadňuje. Třeba tím, že k balíčku přiloží předplacený zpětný štítek. Nebo tím, že používá takové krabice, ve kterých zákazník zboží jen znovu zalepí připraveným lepícím páskem a zašle zpět. Zákazník pak z nákupu má skvělý dojem i v případě, že se napoprvé netrefil. Pojďte posunout váš e-shop od dobrého ke skvělému. Rádi vám s tím pomůžeme. Třeba na našem e-shopu EObaly.cz, který všech 7 bodů bezpečně splňuje.

3. Aktivujte co nejvíce smyslů zákazníka Jak vybíráme v kamenné prodejně? Skoro všemi smysly. Musíme se spoléhat jen na oči? Aktivujte co největší část mozkové kapacity. Fotografie, video nebo 3D obrázky řeknou více než tisíc slov. Správný e-shop se proto nebojí investovat do profesionálních forem prezentace.

4. Má dobře napsané texty Podceňovat by ale neměl ani texty, na které většina podnikatelů zapomíná. Výstižné popisky produktů jsou přitom základ. Když k nim přidáte i blog, na kterém zákazník najde rady k výběru, nebo mu umožníte nahlédnout pod pokličku vaší firmy, získáte už vážně velký náskok před ostatními.

5. Má rychlou a autentickou zákaznickou podporu Odpovědět na e-mail za tři dny stačilo naposledy v roce 2005. Zákazník dnes čeká, že si jej bude obchodník hýčkat a odpoví mu obratem. Očekává taky, že komunikace bude upřímná a psaná normálním jazykem. Nastavení firemních procesů nám v tento moment neumožňuje vaší žádosti vyhovět, to fakt nechce slyšet vůbec nikdo. Dalším trendem v komunikaci je být online s využitím chatu nebo videochatu.

6. Je připravený na nákupní horečku Spousta obchodníků se děsí Vánoc. Chtějí sice vydělat, ale vědí, že se zase měsíc nevyspí. Dobrý obchodník se Vánoc nebojí. Je totiž dopředu připravený. Lépe zorganizuje sklad. Zrychlí balení objednávek. Najme brigádníka. Prostě z toho vytěží co nejvíc.

Samolepící pásky ušetří tolik potřebný čas.

 

SERVISBAL OBALY s.r.o.

Na Poříčí 661

Dobruška

518 01

Česká republika

 

Tel.:+420 499 979 797

Mob.:+420 603 254 551

E-mail: info@servisbal.cz

Internet: www.servisbal.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/servisbal-obaly-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU