banner
5 nejnovějších poptávek
Kovovýroba, zámečnické práce viz příloha
Povrchová úprava dílů
Dodávka hydraulické ruky s drápákem
Dodavatel dveří
Zhotovení stavebních a zednických prací v bytě
5 nejnovějších nabídek
0,18kW / 2800 IE1 GLEJ 63 B2 brzdový motor
Portálové obráběcí centrum FREP-D 20×40 A
Obráběcí centrum typ FFЕQ 100-R/A6
NAFTOVÉ INFRAČERVENÉ TOPIDLO XL9 E
HYDRAULICKÝ AGREGÁT 22 kW

Agro Mech - stop prošel dTestem na jedničku

04/04/2017

 

Časopis dTest se letos na jaře zaměřil na přípravky pro likvidaci mechů.

V nezávislém spotřebitelském testu bylo vyzkoušeno 12 výrobků a jako nejlepší „mechožrout “ se ukázal Mech - stop značky Agro.

Agro Mech - stop společnosti AGRO CS a.s. získal v testu  78 % (známka dobře). Stejné ohodnocení dostal v součtu bodů konkurenční výrobek Anti - Mech od firmy Nohel Garden.

Agro Mech - stop zároveň obdržel označení „ výhodný  nákup “ díky výrazně nižší ceně (3,20 Kč/ m2 versus 8,10 Kč/ m2 ) a proto se jeví jako celkový vítěz!

 

Jaká kritéria odborníci hodnotili? Po aplikaci přípravku byl vyhodnocen hlavní účel výrobku a to účinnost likvidace mechu (zůstatek živého a mrtvého mechu ), kde jsme získali nejvyšší známku velmi dobře (88 %). Dalším faktorem byl stav trávníku po použití přípravku, za což jsme dostali známku dobře (77 %) – konkrétně byla posuzována kvalita trávníku podle vzhledu, barva trávníku, zbylý podíl zdravé trávy a holé země a nakonec fytotoxicita přípravku (škodlivost pro veškerou zeleň). Všechny testované přípravky v krystalické podobě obdržely známku upokojivě kvůli způsobu použití – při nerovnoměrném rozhozu může dojít k nepravidelnému zbarvení trávníku.

 

„Těší nás, že jsme byli vybráni do testu a máme velkou radost z výsledku, kdy se náš výrobek ukázal jako nejlepší volba pro koncového spotřebitele. Agro Mech - stop vyrábíme řadu let v 3 a 10kg kbelíku.  V letošním roce jsme vyslechli přání zákazníků a 10 kg jsme zabalili i do pytle s odnosným uchem pro ty, kteří mají kbelíků plnou dílnu “, říká manažerka značky Agro.

 

Nezisková organizace dTest  za téměř 25let své existence otestovala více než 16 000 výrobků. Cílem testů je ověřit kvalitu výrobků a služeb, které na českém trhu nabízejí jak tuzemské, tak zahraniční firmy a informovat spotřebitele o výsledcích, které často nejsou v souladu s etiketou či reklamním sdělením.

 

Článek o průběhu testování si můžete přečíst zde: https://www.dtest.cz/clanek-5766/test-pripravku-pro-likvidaci-mechu-2017.

 

 

AGRO CS a.s.

Říkov 265

Česká Skalice

552 03

Česká republika

 

Tel.:+420 737 273 590

Mob.:+420 737 273 590

Fax: +420 491 452 687

E-mail: petr.vlcek@agrocs.cz

Internet: www.agrocs.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/agro-cs-a-s

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU