banner
5 nejnovějších poptávek
Návrh a modernizace nových www stránek
Vykupujeme tvrdé PVC, trubky, profily, lišty...
HDPE plastové přepravky
Přeprava malých kontejnerů
Plastové obaly
5 nejnovějších nabídek
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!
Plastová drť bez kontaminacem, 17tun k okamžitému odběru!
LongLife kyslíkové plasmy - HySpeed HT 200, HT 4400
Barevné struny ABS, ABS-T, PLA, PET-G
Nabídka - permanentní magnety - feritový blok - 19,8x15,2x6 (MA) mm

Akce na vysokopevnostní desky Habito

11/03/2016

 

rigips_194

 

Kupte novou sádrokartonovou desku Habito a získejte 40% slevu na profily

 

   Společnost Rigips si pro své zákazníky připravila akci na profily, které jsou třeba k výstavbě sádrokartonových příček, podhledů či předstěn. V e-shopu společnosti je umístěn přehledný kalkulátor, pomocí něhož si spočítáte a nakoupíte potřebný materiál za využití zbrusu nové speciální vysokopevnostní sádrokartonové desky Habito, a automaticky získáte 40% slevu na profily, které se pro montáž této příčky používají, tzv. RigiProfily. Kalkulátor funguje i na tabletech a chytrých telefonech.

    

    Až do konce dubna je možné v e-shopu společnosti Rigips (http://www.rigips.cz/eshop/) využít speciální slevu na profily, která je spojena s nákupem sádrokartonových desek Habito. Stačí k tomu použít jednoduchý kalkulátor, který spočítá, co vše budete na suchou výstavbu potřebovat, a v rámci nákupu získáte automaticky slevu 40 % na potřebné profily. Vysokopevnostní deska Habito, disponuje vysokou pevností a odolností srovnatelnou s tradičním zdivem, díky čemuž ji jen tak neprorazíte. Na jeden kotevní bod unese deska Habito až 25 kg, a to bez použití hmoždinek a bez předvrtání, stačí použít běžný vrut do dřeva. Zavěsit na stěnu televizi či obrazy tak již nebude vůbec žádný problém. Navíc v případě použití kovové rozpínací hmoždinky, tzv. kotvy Molly, unese nová deska až 155 kg těžké břemeno.

 

 

 

O SPOLEČNOSTI SAINT-GOBAIN

Saint-Gobain patří k top 100 průmyslových podnikům světa. Saint-Gobain je dnes díky svým zkušenostem a schopnosti neustále inovovat světovým lídrem na trzích udržitelného bydlení a v oblasti stavebnictví. Navrhuje, vyrábí a distribuuje vysoce výkonné stavební materiály, které poskytují inovativní řešení energetické efektivity a ochrany životního prostředí. Díky svým materiálům nabízí komplexní řešení pro kvalitní, úsporné a udržitelné bydlení lidí na celém světě.

Společnost vyrábí také skla pro stavebnictví i automobilový průmysl, inteligentní zateplovací systémy, systémy zásobování vodou a solární řešení.

V mnoha oblastech, ve kterých na světovém trhu působí, je Saint-Gobain jedničkou na trhu.

  • Saint-Gobain je největším evropským prodejcem stavebních materiálů.
  • Osmdesát hlavních měst světa a více než sto velkých světových metropolí využívá potrubní vedení vyrobené Saint-Gobain.
  • Každé druhé auto, které jezdí na evropských silnicích, má skla vyrobené Saint-Gobain.
  • Každá druhá střecha v Evropě a jedna pětina domů v USA využívá izolace vyrobené skupinou Saint-Gobain.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU