banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava pokojů
Přístavba a stavební úpravy MŠ
Výstavba objektu
Výmalba interiéru
Rekonstrukce silničního mostu
5 nejnovějších nabídek
Konverzní úpravy povrchu – chromátování
Výrobní program
Stavební chemie
Italské autolaky Palinal a SIRO
Kompletní zámečnické a nástrojářské práce dle požadavků zákazníka

AMF MONDENA® Kovové podhledy od Knauf AMF s r.o.

15/02/2019

 

 

Nová značka v nabídce Knauf AMF

Kovový podhledový systém od společnosti Knauf AMF podtrhuje šíři sortimentu a dokladuje technickou způsobilost a odbornost výrobce. Výrobní program sahá od standardních kazet, vkládaných do viditelné konstrukce, přes skryté systémy až po samonosné chodbové podhledy a speciální řešení. Řešení na míru pro konkrétní technické zadání - to je důvod, proč Knauf AMF rozšířil nabídku o kovové podhledy. Vždy v centru pozornosti - Knauf AMF je dodavatelem kompletních systémových řešení pro modulární podhledy! Kovové stropní desky jsou prakticky bezúdržbové, mají velmi dlouhou životnost a jsou téměř necitlivé k provozním podmínkám.

Použití kovových kazet má mnoho výhod: Demontáž za účelem údržby je rychlá a snadná, nabízí díky hladkému a robustnímu povrchu bezproblémové čištění a použité povrchové úpravy jsou vynikající pro použití v oblastech se zvýšenými technickými požadavky.

Kovové podhledové systémy

 

 

Perforace & barvy

Perforace

Kovové stropní kazety s různým děrováním a v rozličných barevných odstínech mohou výrazně ovlivnit a zlepšit estetiku a atmosféru místnosti. Zároveň poskytují vynikající akustiku prostoru. Všechny tyto možnosti umožňují každé místnosti vytvořit si osobitý vzhled.

Přehled perforací

Barvy

 

Jako standardní barvu používá Knauf AMF bílou barvu podobnou RAL 9010. Samozřejmě je možné zvolit i osatní barvy podle vzorníku RAL, například stříbrošedou podobnou RAL 9006 nebo podobnou tmavému hliníku v RAL 9007.

Strop se tak stává aktivním designovým prvkem interiéru.

 

 

HYGIENICKÁ PRÁŠKOVÁ BARVA NA KOV

Pro zvýšenou ochranu proti bakteriím a choroboplodným zárodkům.

Při kontaktu s vlhkostí aktivní prášková povrchová úprava specificky zabraňuje vzniku a šíření bakterií, a tak snižuje riziko infekce různých onemocnění, protože bakterie se nemnoží na povrchu kazet. Speciální nátěr je neškodný pro člověka, zvířata a rostliny. Hladký, hygienicky optimalizovaný povrch omezuje šíření bakteriálních kultur a aktivně a účinně chrání před mikroorganismy, které jsou uloženy na povrchu. Speciální povlak je vodoopudivý a umožňuje proto časté čištění.

Možné oblasti použití:

Sociální zařízení, laboratoře, komerční kuchyně, nemocnice, vysoce frekventované oblasti ve veřejných budovách a oblastech se zvýšenými hygienickými požadavky

 

 

Knauf AMF s r.o.

Chlumčanského 5

Praha 8

180 00

Česká republika

 

Tel.:+420 266 790 131

Mob.:+420 602 227 613, 602 650 938

Fax: +420 222 246 981

E-mail: info@amf-cz.cz

Internet: www.amf-cz.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/knauf-amf-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU