banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka - Střešní FVE, bez dotace
Poptávka - Kartonové krabice
Poptávka - Elektrikářské práce, fotovoltaika, kabely, jistič, rozvaděč
Poptávka - Dodavatel obalových materiálů, dlouhodobá spolupráce
Poptávka - Hutní materiál nerez
5 nejnovějších nabídek
Výroba a prodej pryžových granulátů
Armatury, kulové kohouty, ventily
Výkup autovraků
Kabelové příslušenství - smrštitelné
STŘÍHAČKA BETONÁŘSKÉ SÍTÍ MAFIX 6000

Automatický jeřábový hák Elebia 10000kg EVO10

18/02/2019

 

 

Elebia® automatický hák, je unikátní jeřábový hák, který Vám umožňuje na dálku a bez manipulace uchytit a uvolnit náklad. Nyní představujeme druhou generaci Elebia® automatického háku.

Automatický hák Elebia® je dodáván s dálkovým ovládáním - není potřebná žádná další instalace.

Hák může být řízen z volného kanálu na ovládání jeřábu. Tam může být také připojen ke kontrolnímu systému a napájení. Na požádání je možné automatický hák napájet síťovým zdrojem. Kapacita vestavěných výměnných baterií je 250 hodin pohotovostního režimu nebo 3.000 cyklů (zavřít/otevřít).

Dálkové ovládání automatického háku pracuje v novém pásmu 868MHz, které je méně obsazené. Ovládání je vybaveno inteligentním sledováním pásma a vybere tu část, která je ne za rušená. Dosah dálkového ovládání je 100 m. Šifrovaný kód má přes 60.000 kombinací.

Informace o stavu systému automatického háku, jsou zobrazovány na vzdáleném displeji ovladače (úroveň nabití baterie, potřeba údržby, čidla atd.). Hák informuje uživatele o potřebě údržby na displeji ovladače.

Vzdáleně lze nastavovat až 10 parametrů automatického háku (senzory, točivý moment motoru, AutoClose, zastavení, rychlost otevření a zavření, funkce tlačítek, , …)

Provedení je IP 65. Automatický hák je odolný proti dešti a prachu.

Automatický hák Elebia® je určen pro práci v nejtěžších podmínkách (ocelárny, přístavy, nízké teploty, chemický průmysl, pro obsluhu nebezpečné prostředí …)

Elebia® patentovaný jeřábový automatický hák, vytváří magnetické pole, které přitahuje a vede hlavu (závěsné oko) vázacího prostředku (řetězového, lanového, kombinovaného, popruhů, BigBags ad.). Uživatel stiskne tlačítko na dálkovém ovladači a hák se automaticky zavře/otevře.

Nový převodový mechanismus umožňuje uvolnit až 20 kg. Přesnou elektronickou regulací momentu, můžete upravit limitní sílu pro uvolnění. Spojka háku jechráněna před přetížením.

 

 

PAVLÍNEK s.r.o.

Šalounova 31

Ostrava - Vítkovice

703 00

Česká republika

 

Tel.:+420 595 693 911 - 915

Fax: +420 595 693 958 - 959

E-mail: info@pavlinek.cz

Internet: www.pavlinek.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/pavlinek-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU