banner
5 nejnovějších poptávek
Obnova chlazení
Oprava zdravotechniky
Kanalizační a vodovodní přípojka
Výměna ZTI a modernizace objektu MŠ
Opravy a udržovací práce na objektech pavilonů
5 nejnovějších nabídek
STŘIHAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SIMA CEL-36P
Soustruh S50 CNC (ZPS Zlín) GO mechanické části ukončena 9/22
VOLNÁ KAPACITA ! NA VÝROBU VSTŘIKOVACÍCH FOREM
Barevné struny ABS, ABS-T, PLA, PET-G
Provádíme ochranný nano nástřik vnitřních a venkovních ploch.

Autoplachty jsou zhotoveny z prodyšné třívrstvé tkaniny - ARNAK, s.r.o.

16/09/2022

 

Autoplachty

 

Spousta majitelů aut řeší, jak ochránit svůj automobil před nepříznivými vlivy počasí. Pokud nevlastníte garáž nebo nějaký přístřešek, kde byste své auto schovali, musíte zvolit jiné řešení. Jednou z možností, jak mít své auto zakryté, je zakoupení krycí ochranné plachty. Ta nejenže bude Váš automobil chránit před nepříznivými vlivy počasí, ale je velmi praktická, manipulace s ní je jednoduchá a snadná na údržbu.

 

Krycí ochranné plachty jsou prodyšné, zároveň však nepromokavé a ochrání Váš automobil nejen před prachem, ale také deštěm, mrazem, sněhem, listím, pylem, UV zářením, ptačími výkaly a zbytky zimního posypu. Mimo koroze plachta také chrání auto před ztrátou lesku, jeho vyblednutím, odřením a možným poškrábáním. Autoplachty proto představují ideální ochranu pro všechny negarážovaná vozidla.

Z čeho jsou zhotoveny?

Autoplachty jsou zhotoveny z prodyšné třívrstvé tkaniny o plošné hmotnosti 60g/1m2. Rub plachty tvoří jemná PES příze a líc je tvořen PES textilií se stříbrným reflexním nátěrem. Speciální funkční tkanina zajišťuje, aby se z povrchu vozidla mohla odpařovat vodní pára kondenzovaná ze vzdušné vlhkosti ven skrz plachtu, a naopak, aby přes plachtu nepronikly mikročástice prachu a dalších látek, které by mohly poškrábat lak karoserie.

Existují i speciální ochranné autoplachty, které jsou vyrobeny z TYVEKU. Jedná se o textilii, které se vyrábí lisováním z vláken za vysokého tlaku a teploty. TYVEK je funkční materiál, nepromokavý, vysoce stálý, odolává extrémním teplotám. Můžete jej přehýbat, prošívat, mačkat, je odolný proti protržení i otěru. Tato speciální ochranná plachta je použitelná po celý rok. Tyvek s UV stabilizací je proto ideální ochrana pro všechny typy vozidel.

Použití autoplachty je velmi jednoduché, rychlé a časově nenáročné. Jednoduše se přetáhne přes karoserii auta, v přední a zadní části nárazníků se plachta upevní automaticky. Před navlečením plachty doporučujeme odšroubovat anténu a sklopit zrcátka. Autoplachtu byste měli vybírat podle rozměrů Vašeho vozidla.

Nakoupíte v našem e-shopu.

 

 

ARNAK, s.r.o.

Slovenská 1085/1a

Ostrava - Přívoz

702 00

Česká republika

 

Tel.:+420 596 133 300, +420 596 133 138

Fax: +420 596 133 300

E-mail: obchod@arnak.cz

Internet: www.arnak.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/arnak-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU