800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Soustružení
Automatizované systémy
Čelní spalovací vozíky do 3,5t
Elektrické paletové vozíky
Malířské a natěračské práce
5 nejnovějších nabídek
Vstupní/výstupní kontrola, montáž a opracování dílů - VOLNÁ KAPACITA !!!
Použitý repasovaný řezací mlýn Condux CS 400/600 IIIA
Dvouhřídelový drtič značky SatrindTech F515
Dopravníkový pás AXMANN Fördertechnik
Technika pro drcení a recyklaci plastů, kabelů, dřeva a alternativních paliv

Barcolana Classic SIAD Trophy

20/12/2016

 

Kouzlu Barcolana Classic Trofeo SIAD se nic nevyrovná

Vlastnímu závodu předcházelo defilé lodí v Bacino San Giusto – závodu, který byl zorganizován díky jachtařskému klubu Yacht Club Adriaco. Barcolana Classic je předurčen pro veteránské lodě, jak již vyplývá z rozdělení do jednotlivých kategorií: Vintage, Classic, místně tradiční "Passere" (platýz), Sciarelli a Spirit-of-tradition (duch tradice). Na jedné startovní čáře se ocitnou amatérští nadšenci po boku profesionálních námořníků a lodě různých velikostí, které jsou rozděleny do kategorií především v závislosti na délce lodě.

Z řady trofejí byla dvě zvláštní ocenění sponzorována společností SIAD: Prvním z nich je SIAD Trophy, která je udělena lodi (a posádce), která nejlépe reprezentují ducha restaurování, řemeslné zpracování a lásku k historickým plachetnicím. Tato cena byla letos odbornou porotu udělena plachetnici Annie (Rakousko) k ocenění výjimečně dobré řemeslné restaurátorské práce. Druhou zvláštní cenou, která byla udělována v regatě Barcolana Classic poprvé, je pamětní medaile "Budinich 100", která připomíná sté výročí narození Paola Budinicha, námořníka a člena z jachtařského klubu Adriaco na straně jedné a také teoretického fyzika s mezinárodním renomé a jednoho ze zakladatelů mezinárodního střediska pro teoretickou fyziku v Terstu.

Flotila Barcolana Classic čítající téměř 100 lodí na startu dokončila obě soutěžní kola na trase podél nejkrásnějšího zálivu v Terstu, mezi Majákem vítězství v Barcole a zámkem Miramare. Podmínky závodu umožnily (vítr ze severovýchodu na 8 uzlech) i menším lodím plout dobrou rychlostí a dokončit kurz v solidním tempu, byť na místech obrátek byly podmínky až „divoké“.

 

 

 

SIAD Czech spol. s.r.o.

K Hájům 2606/2b

Praha - Stodůlky

15500

Česká republika

 

Tel.:+420 235 097 520

Fax: +420 235 097 525

E-mail: siad@siad.cz

Internet: www.siad.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU