banner
5 nejnovějších poptávek
Pravidelná dodávka pracovních oděvů pro výrobní společnost
Dělení materiálů
Kovovýroba
Zámečnická výroba a montáž
Kovovýroba
5 nejnovějších nabídek
Asynchronní třífázový elektromotor patkový B3 zapojení ( Y/D ) 400/690 V do trojúhelníku ( D )
Nivelační tlumící prvky a silentbloky
Brusivo SIA
Rohože ze sekaných skelných vláken – CSM – chopped strand mats
CNC velkorozměrové obrábění

Brněnské úpravny vody míří do světa od společnosti HUTIRA - BRNO, s.r.o.

29/06/2018

 

 

Jedním z nejzávažnějších současných světových problémů je špatná dostupnost vody a její nízká kvalita, což zásadním způsobem ovlivňuje životy většiny lidí na naší planetě. Vlády jednotlivých zemí trvale hledají řešení, které by dokázalo problém se zpracováním vody efektivně řešit. V červnu proto přijelo 24 zástupců Ministerstva zahraničních věcí také do Brna do sídla naší společnosti, aby si osobně prohlédli jednu z nejzajímavějších současných možností pro čištění povrchových a podzemních vod – řešení HUTIRA CCW (Crystal Clear Water) a mohli jej prezentovat ve 24 zemích světa. Řešení je založeno na unikátní dvoustupňové technologii, jejímž základem jsou hydraulické pulzní čiřiče se segmentovým míchadlem. Výjimečně efektivní technologie jsou navíc k dispozici ve velmi kompaktním kontejnerovém provedení s výkonem až 30 m³/hod na jednu jednotku. V loňském roce Hutira uvedla na trh mladší a menší model s kapacitou 1,5 m³/h, který je možné umístit například i na přívěs za osobní automobil.

Hutira se problematikou úpravy vody zabývá již několik let a díky tomu jsme se stali tuzemskou jedničkou. Pro nás dalším velkým zadostiučiněním, že nejen řešení HUTIRA CCW, ale komplexnost celého našeho portfolia, jeho kvalitu i náš důraz na ekologii ocenila 14. června 2018 celá delegace dvaceti čtyř ekonomických diplomatů mířících do čtyř světových kontinentů. Během návštěvy těchto ekonomických diplomatů v sídle naší společnosti jsme celou delegaci seznámili s veškerými produkty společností ze skupiny Hutira, našimi nejzajímavějšími produktovými implementacemi, ale také kompletním firemním zázemím včetně výroby a nejmodernějších skladových prostor. Představili jsme rovněž naše další cíle především z pohledu exportu produktů na zahraniční trhy. Diplomaté budou nyní pod hlavičkou Ministerstva zahraničních věcí zastupovat Českou republiku v nejrůznějších destinacích po celém světě a pomáhat řešit problémy s úpravou vody jednotlivých regionů.

Návštěva delegace z MZV byla pro nás velkým přínosem a věříme, že již v blízké době přispějeme nejen k řešení problémů se zpracováním vody v dalších zahraničních zemích, ale také k navázání na historicky dobré jméno českého průmyslu v rámci mezinárodní obchodní spolupráce.

 

 

HUTIRA - BRNO, s.r.o.

Vintrovna 398/29

Popůvky u Brna

664 41

Česká republika

 

Tel.:+420 541 212 144

Fax: +420 541 219 763

E-mail: info@hutira.cz; obj.brno@hutira.cz

Internet: www.hutira.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/hutira-brno-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU