banner
5 nejnovějších poptávek
Dělení
Sváření nerezové oceli
Oprava, přetěsnění a seřízení soustruhu
Dodávky ložisek
Rekonstrukce koupelny, rekonstrukce staršího domu
5 nejnovějších nabídek
Plastový granulát
Konzolová frézka FGV 32
ASV 7-SET - „Kapesní“ akumulátorový šroubovák
Frekvenční měnič GD10-1R5G-S2-B; 1x230VAC; 1,5kW/ výstup 7,5A, 3x230VAC
OHÝBAČKA KARI SÍTÍ A ROHOŽÍ - HAMBI KSE603V

Čištění a úklid

16/10/2017

 

Čisté vozovky, chodníky, prostranství a náměstí jsou důležitým přínosem pro zvyšování všeobecné kvality našeho života a jsou zrcadlem naší kultury a společenské úrovně.
   Poskytujeme služby v oblasti čištění, úklidu a odvozu odpadů vč. likvidaci černých skládek. Veškeré práce provádíme kvalitně, hospodárně a s maximální důrazem na ochranu životní prostředí. Máme kolektiv spolehlivých pracovníků s mnohaletou praxí a špičkové strojní vybavení.

Samozřejmostí je zajištění komplexních služeb, včetně přenosného dopravního značení, nakladačů, kontejnerů, skládky, terénních úprav, údržby zeleně, úklidu atd.  

Nabízíme Vám následující služby....

Strojní čištění komunikací a velkých ploch

Strojní čištění komunikací a velkých ploch výkonnými samosběrnými stroji FAUN Vega a FAUN ViaJet  na podvozcích Mercedes-Benz. Jedno i oboustranné provedení těchto strojů, možnost nastavení všech parametrů sběru z místa řidiče a vysoký sací výkon zaručují vynikající výsledky čištění i silně znečistěných povrchů.

Mytí tlakovou vodou kropicími vozy Mercedes-Benz Atego se středotlakou nástavbou  MK-9 od firmy Kobit. Vozy mají všestranně nastavitelnou čelní mycí lištu, dvě samostatně stavitelné velkoobjemové trysky, ozonovou trysku. Vícestupňové čerpadlo s proporcionální regulací výkonu dodává tlak vodního paprsku až 30 bar.

Seřezávání zeminy z krajnic vozovek speciální radlicí SÖDER na podvozku MB UNIMOG a to i v prostoru pod svodidly. Odstraňuje navršenou zeminu čistým řezem s možností nastavení sklonu, čímž je umožněn snadný odtok vody mimo vozovku do příkopu.

Odstraňování plevelů a silných nánosů zeminy či jiných nečistot agresivním kartáčem víceúčelového stroje MULAG na nosiči MB UNIMOG.

Strojní čištění chodníků a menších ploch

Strojní čištění chodníků, parkovišť, dvorů ale i hal a objektů samosběrnými stroji Schmidt SK150 a Schorling BKF. Kompaktní rozměry ,vysoký výkon a vynikající manévrovatelnost  předurčuje tyto stroje pro použití ve stísněných prostorách, městské zástavbě, pěších zónách a pod. 

Mytí tlakovou vodou splachovací cisternou na podvozku  IFA Multicar. Vozidlo je vybaveno čelní mycí lištou a ruční hadicí s proudnicí. Je vhodné jak pro mytí, tak i pro dopravu vody a zavlažování.

Ruční čištění

Ruční úklid prováděný manuálními pracovníky - zajišťují dočištění pro stroje  nepřístupných míst, škrabání pevně přichycených nánosů, odstranění plevelů, sběr větších kusů opadu případně i úklid malých prostor, kde by použití strojů bylo nevýhodné.

 

Martin Javůrek - EKO-PATROL

Papírenská 12

Praha 6

160 00

Česká republika

 

Tel.:+420 233 320 311

Mob.:+420 602 620 757

Fax: +420 233 323 695

E-mail: info@ekopatrol.cz

Internet: www.ekopatrol.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/martin-javurek-eko-patrol

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU