banner
5 nejnovějších poptávek
Kovovýroba, zámečnické práce viz příloha
Dodávka hydraulické ruky s drápákem
Dodavatel dveří
Zhotovení stavebních a zednických prací v bytě
Dodavatel prken
5 nejnovějších nabídek
Dvou pólový trojfázový asynchronní motor
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - PERFEKT 42CA-CC
LDPE regranulát - různé odstíny
PS regranulate black RAL 9004
Služba recyklace plastů

Compoundy

14/09/2017

 

Ensinger je výrobcem vysokoteplotních plastů a compoundů, které jsou speciálně přizpůsobovány na míru požadavkům konkrétních aplikací použitím plniv a aditiv. Zkušení specialisté volí nejvhodnější materiál podle požadavků zákazníků a vyvíjejí speciální receptury.

Produkty se zlepšenými kluznými vlastnosti, materiály s definovanými elektrickými vlastnostmi, compoundy pro lékařskou techniku, detekovatelné compoundy nebo tepelně vodivé plasty jsou základem inovativní prouktové řady, stejně jako compoundy obsahující kožené materiály s příjemným hřejivým vzhledem i povrchem.

 

Zkušenosti

Ensinger se zaměřuje na vývoj a výrobu tribologicky optimalizovaných materiálů (lepší otěruvzdornost, nižší kluzné tření), materiálů pro lékařskou techniku a potravinářství, elektrovodivých plastů, teplovodivých plastů, filtrovaných vysokoteplotních plastů a umělé kůže po desetiletí.

Materiály

Divize Ensinger COMPOUNDS zejména zpracovává vysokoteplotní polymerykonstrukční plasty. Standardní plasty jsou také využívány pro výrobu speciálních compoundů.

 

Množství/Výrobky

Struktura společnosti Ensinger, specializace pracovníků a široké spektrum univerzálních strojů pro Vás znamená pružnost - Ensinger dokáže vyrobit malá množství pro zkoušky i dostatečná množství pro sériovou výrobu. Obrovská šíře nabídky materiálů včetně stovek kombinací termoplastů a aditiv umožňuje materiálovým specialistům použít speciálně připravené receptury i osvědčená standardní řešení.

Vývoj

Naši materiáloví specialisté neustále pracují na základním vývoji speciálních compoundů  pro vstřikovanání a extruzi. Jejich bohaté zkušenosti Vám poskytují cennou podporu při vývoji speciálních compoundů, které potřebujete a požadujete.

 

Kvalita

Používáme špičkové zkušební a měřicí přístroje pro určení tuhosti, kluzných vlastností, viskozity, zbytkové vlhkosti a dalších vlastností na standardizovaných zkušebních tělesech dle ASTM a DIN. Zkušební tělesa jsou vyrobena technologií vstřikování plastů.


Naše výroba je certifikována dle:

> DIN EN ISO 9001
uploads/media/Ensinger-DIN-EN-ISO-13485-2003-de.pdf

> DIN EN ISO 13485

 

 

Ensinger s.r.o.

Průmyslová 991

Dobřany

334 41

Česká republika

 

Tel.:+420 377 972 056-8

Fax: +420 377 972 059

E-mail: ensinger@ensinger.cz

Internet: www.ensinger.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/ensinger-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU