731 155 268
banner
5 nejnovějších poptávek
Kukuřičná siláž
Hutní materiál
Díly a součásti dle přílohy
Výroba nerez
Výroba papírových tašek
5 nejnovějších nabídek
Automig 300 pulse
Řízené šnekové vrtání od TALPA-RPF s.r.o., pro pokládku kanalizačních trub
TALPA-RPF s.r.o., jsme odborníci na bezvýkopovou výstavbu vodovodů a kanalizací
Proč zvolit protlaky od společnosti TALPA-RPF
MAHO DECKEL

Dálkové ovládání, ovladače od společnosti Tefos Slaný spol. s r. o.

13/06/2018

 

 

Ovladače řady DSE

Závěsné ovladače konstrukční řady DSE jsou ovladače pro stykačové ovládání strojů, především jsou určeny k ovládání zdvihacích a manipulačních zařízení. Ovladače je možné doplnit displejem LCD pro indikaci hmotnosti zátěže.  Ovladač je vyroben z kvalitní termoplastické umělé hmoty s vysokou odolností proti nárazům a úderům

Ovladače řady DST, DSK

Určeny pro přímé nebo stykačové ovládání Závěsné ovladače DST se dodávají ve čtyřech konstrukčních velikostech. Pomocí šesti různých spínacích jednotek je vedle kompletních standardních verzí možné osazení jakékoliv požadované kombinace. Spřažením dvojic ovladačů DST vznikne možnost osazení až 18 montážních pozic. Možné je upevnění na zeď v případě ovladačů DST 3, 6, 7 a 9. Ovladače jsou vyrobeny z polyesteru zesíleného skelnými vlákny a odolného proti nárazům a úderům.Skříňky jsou kromě toho odolné proti působení alkoholu, éteru, benzínu, terpentýnu, benzenu, tukům, olejů, zředěných kyselin a louhů.

Dálkové rádiové ovládání

Značka HBC-radiomatic se během posledních let stala synonymem pro bezpečnost a spolehlivost rádiového dálkového ovládání (RDO). Tento německý výrobce, patřící k předním světovým producentům RDO, proniká se svými výrobky do nových oborů průmyslové výroby. Jeřáby v průmyslu (mostové), ve stavebnictví (věžové) a lesnictví, či hydraulické nástavby aut patří k oborům, ve kterých si nasazení rádiového řízení, vzhledem k rychlé návratnosti, již vydobylo stálé místo. Provedení vysílačů je zpracováno z odolných ABS plastů zpevněných skelným vláknem, což zvyšuje jejich odolnost proti nárazům.

 

 

Tefos Slaný spol. s r. o.

Na Průhoně 235

Svinařov

273 05

Česká republika

 

Mob.:+420 724 895 295

Fax: +420 226 015 910

E-mail: tomas.rataj@tefos.cz

Internet: www.tefos.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/tefos-slany-spol-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU