banner
5 nejnovějších poptávek
Vykupujeme tvrdé PVC, trubky, profily, lišty...
PP natur pro vstřikování
Renovace bytových jednotek
Zhotovení zednických prací
Kovoobrábění dílů dle přílohy
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Třífázový frekvenční měnič GD10-0R7G-S4-B GD10
PC vytlačovací - čirá
HDPE vstřikovací
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!

Dřevěné terasy od společnosti JAF HOLZ spol. s r.o.

21/08/2018

 

 

Dřevěné terasy. Prkna, která znamenají svět.

 

Každý má možnost volby: 
U nás najdete širokou nabídku dřevin, které jsou vhodné pro použití pod širým nebem.. Každá z našich terasových podlah má svůj charakter a tím pádem vytváří nenapodobitelnou scenérii. Jedno ale mají společné: Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a tvarově stálé.

Váš požadavek nás motivuje
Pro každý vkus a každé použití můžeme vždycky něco nabídnout: Ať už dřevo nebo WPC (Wood Plastic Composite), evropské nebo exotické druhy dřeva, masivní WPC nebo komorový profil, rustikální nebo elegantní – sortiment JAF HOLZ splní veškeré vaše požadavky.

Naší výhodou jsou naše zkušenosti: Prostřednictvím naší mezinárodní organizace máme přístup k nejvýznamnějším prodejním trhům a kontrolujeme přímo na místě kvalitu. Tím je zaručeno to, že i  ty nejvyšší nároky dokážeme splnit. U WPC důvěřujeme výhradně špičkovým výrobců – jak v Evropě, tak mezinárodně.

Vstup žádoucí
O něčem si přečíst může být zajímavé. Přece jen byste si ale měli vytvořit vlastní dojem: Vidět, cítit, sáhnout si. Vstoupit na různé druhy dřeva. A přesně k tomu vás zveme na naše venkovní expozice na našich sedmi filiálkách.

U každého terasového dřeva JAF HOLZ můžete pozorovat tři stádia: nově nainstalované, ošetřené a zešedlé. Na váš výstup čekají ušlechtilá dřeva vhodná do venkovních prostor a také WPC prkna!

 

Dřevo s blahodárným účinkem.

 

Barva, kresba, vůně, výrazná struktura a příjemný pocit při chůzi: Každá naše terasová podlaha z masivního dřeva oplývá jedinečností tak, jak ji dokáže vytvořit pouze sama příroda.

Klidná nebo živá, útulná nebo elegantní, lineární nebo plná fantazie – naše terasová prkna jsou velmi ovlivněna rozdílným vkusem svých majitelů. Nechejte se také překvapit...

Individualita se potkává s odolností
Tuzemské, evropské dřeviny se vyznačují jedinečným charakterem a nenapodobitelnou kresbou, zatímco exotické druhy dřeva ukazují spíš stejnoměrnou strukturu.

Dřevo, ze kterého jsou dělaná naše terasová prkna, odolává povětrnostním vlivům po dlouhá léta. Rozhodujícím faktorem pro skvělou odolnost ve venkovním prostředí je v prvé řadě trvanlivost dřeva (rozdělení do různých tříd trvanlivosti). Druhy dřeva určené speciálně pro exteriér a zejména termicky upravená dřeva si velice dlouho udržují svůj tvar.

 

 

Více informací najdete zde

JAF HOLZ spol. s r.o.

Pustiměřská 717/9

Vyškov

682 01

Česká republika

 

Tel.:+420 517 325 811

Fax: +420 517 325 852

E-mail: vyskov@jafholz.cz

Internet: www.jafholz.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/jaf-holz-spol-s-r-o

 

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU