banner
5 nejnovějších poptávek
Intenzifikace ČOV
Úklidové a čisticí prostředky
Vstřikovací stroj II.
Regranuláty PELD
Výrobce nebo dodavatel plastových obalů
5 nejnovějších nabídek
Nabídka - permanentní magnety - feritový blok - 19,8x15,2x6 (MA) mm
Prodej PP/PE fólií
Absorbér vlhkosti
Použité oktabíny k prodeji
VOLNÁ KAPACITA na kompletační, montážní a balící práce!!! Náhradní plnění

Dřevostavby

02/09/2016

 

Nabízíme Vám mnoho variant dřevostaveb, které rádi upravíme podle Vašich přání. Všechny naše domy a technologie postupu výstavby jsou mnohokrát prověřeny a neustále zdokonalovány.

Dřevo je tradiční stavební materiál používaný po staletí. Má malou objemovou hmotnost, vysokou pevnost v tahu a tlaku a velmi dobře se opracovává. Vydrží velmi mnoho.

Naše dřevostavba Vám uspoří až 80 % nákladů na topení. Je rychle postavená z kvalitních materiálů během krátké doby včetně základové desky.

Mnoho variant rodinných dřevostaveb

  • Dřevostavby  – vyberte si z množství atraktivních návrhů jednotlivých domů v našem katalogu,
  • rodinné domy klasické, s garáží, dvougenerační,
  • domy vhodné pro všechny věkové kategorie, ať mladé rodiny s dětmi nebo seniory na odpočinku,
  • dům či jednotlivé místnosti upravíme podle Vašich přání – proveďte dílčí změny nebo navrhněte originální řešení domu, my vše zpracujeme za Vás.

Standardní nebo nadstandardní vybavení

  • Standardní vybavení – je zahrnuto v ceně stavby, jeho součástí jsou např. hrubá stavba, rozvody, topení, kanalizace, izolace, sádrokartonové konstrukce, obklady, dlažba, podlahy, vymalování, fasáda, zařizovací předměty, atd. Podrobný přehled k nahlédnutí zde.
  • Nadstandardní vybavení – přejete si krb v obývacím pokoji, luxusní dlaždice, sprchový kout s telefonem nebo venkovní rolety? Není problém, zaplatíte pouze cenový rozdíl mezi standardním a nadstandardním vybavením.

Efektivní suchá výstavba

Svůj rodinný dům na klíč můžete mít postavený již za 3 měsíce. Při zvláštních požadavcích se doba výstavby může prodloužit až na 5 měsíců.

Výstavba domu se nemusí přerušovat během zimních měsíců. Dům tedy lze postavit v kteroukoliv roční dobu. Dům se staví tzv. na sucho, jediné základy musí schnout.

Po skončení nemusíte čekat, až dům vyschne. Můžete se okamžitě nastěhovat.

Nabízíme Vám dvě varianty provedení:

STAVBY OSB deska nebo RIGIDUR

  1. Záklop se sádrovláknitymi deskami RIGIDUR zevnitř – desky  jsou oproti sádrokartonu mnohem odolnější proti tlaku, hluku a ohni. Jsou pevnější, ekologicky nezávadné a ideální i do vlhkého prostředí koupelen a kuchyní. Udrží váhu až 80 kg. Celkově jsou extrémně odolné proti řádění malých dětí.
  2. OSB deska zvenku a sádrokarton zevnitř – jedná se o klasickou levnější variantu. Jejich použitím můžete snížit náklady na stavbu Vašeho domu až o 5 % oproti deskám Rigidur. Sádrokarton je lehčí, ale také méně vydrží.

Nízká energetická náročnost

Díky kvalitně řešenému systému izolace nebude Váš dům energeticky náročný. V zimě bude dům dobře chráněn proti vychladnutí, v létě bude udržovat konstantní příjemnou teplotu.

Zateplení obvodových stěn provádíme pomocí minerálni vlny U všech domů zateplujeme sokl (spodní část domu), u kterého jsme zjistili největší únik tepla.

Naše technologie neustále vylepšujeme prostřednictvím zkoumání termovizních snímků.

Životnost dřevostavby

Dřevostavba se začne opotřebovávat asi po 50 letech, ale při správné údržbě vydrží minimálně 150 let a více, což dokazují staleté dřevěné stavby.

Ať už jsme fanoušky moderních dřevostaveb nebo preferujeme stavby z kamene, cihel či oceli, rozhodně se nemusíme dřeva jako hlavního stavebního materiálu obávat. Díky dřevu můžeme získat vysoce komfortní a hospodárný dům, v němž se příjemně bydlí.

 

Více fotografií staveb najdete zde

R+R Dřevos,s.r.o.

sídlo F.Čejky 427

Frýdek-Místek

738 01

Česká republika

 

Tel.:+420 558 641 141

Mob.:+420 733 650 495

Fax: +420 558 641 141

E-mail: rplusr@drevos-dobra.cz

Internet: www.drevos-dobra.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU