banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka - Střešní FVE, bez dotace
Poptávka - Kartonové krabice
Poptávka - Elektrikářské práce, fotovoltaika, kabely, jistič, rozvaděč
Poptávka - Dodavatel obalových materiálů, dlouhodobá spolupráce
Poptávka - Hutní materiál nerez
5 nejnovějších nabídek
Výroba a prodej pryžových granulátů
Armatury, kulové kohouty, ventily
Výkup autovraků
Kabelové příslušenství - smrštitelné
STŘÍHAČKA BETONÁŘSKÉ SÍTÍ MAFIX 6000

Dumrazdva.cz – dům pod milion korun

07/01/2019


         

logo_dum_raz_dva_426

Dumrazdva.cz – to je dům na klíč již od 999.000 Kč (bez DPH)  (a projektu včetně umístění na pozemku ZDARMA)   

 

Říkáte si, že to není možné? Dům 3+kk  pod milion korun? Řešením jsou pokročilé technologie dřevostaveb,  jejichž výsledkem jsou pak moderní nízkonákladové a nízkoenergetické domy. Jen vědět, kde je hledat...

 

Společnost Dumrazdva.cz  přináší na trh varianty nízkoenergetických a nízkonákladových domů opravdu pro každého. Za dodržení všech standardů a předepsaných norem /EU, SN/ nabízí mnoho typových variant a velikostí domů. A to vše ve vysoké kvalitě a  – oproti ostatním - v nízkých cenových relacích. Samozřejmostí je i individuální projekt stavby Vašeho domu.

 

Důležitá je též variabilita, možnost výběru. Firma dodává své stavby  v jakémkoliv standardu - od jednoduché ekonomické stavby až po stavbu pro náročné uživatele.  To je možné díky celé škále nabízených nadstandardů, kdy si zákazník může zvolit, co a v jaké cenové kategorii by si přál. Firma se specializuje hlavně na stavby na klíč, ale domy mohou být klientovi předány též v různém stadiu rozpracovanosti  - podle jeho přání.

 

Dalším důležitým kritériem, který  stavební firmy rozlišují na ty dobré a ostatní, je rychlost.  Díky zkušenostem a promyšlenému využití technologií dřevostaveb jsou schopni dodat stavbu na klíč do 2 měsíců po převzetí základové desky.

 

 

Dumrazdva.cz se představuje

  Značku dumrazdva.cz a její filozofii založili dva architekti - Ing. Arch. Tomáš Děták a Mg.A, Martin Tesařík. Oba vystudovali Střední uměleckoprůmyslovou školu na Praze 3, obor nábytkářství. Poté oba absolvovali vysokou školu - Tomáš Děták  Fakultu Architektury ČVUT a Martin Tesařík Vysokou umělecko-průmyslovou školu – Obor Architektura a design.


Již během jejich studií  byl založen Ateliér Tesařík s.r.o. (1993), pod jehož značkou vznikaly především projekty staveb, interiérů a designu. Velké množství z těchto prací pak bylo přímo atelierem i zrealizováno. V roce 1999 byla založena odnož Ateliéru, společnost DUMRAZDVA s.r.o. pro výstavbu dřevěných domů. 


Mají proto mnoho zkušeností, které jsou vidět v praxi. Soustředí se na komplexnost řešení a zejména na kvalitu odvedené práce.  Na projektování a hlavně pak výstavbě domů se podílejí pouze kvalifikovaní a profesně zdatní pracovníci.  Důraz na detail a právě vysoká řemeslná zručnost konkrétních pracovníků je zárukou kvality.

 

Je z čeho vybírat

 Jak již bylo řečeno – pro zákazníka, který se rozhoduje o pořízení si svého vlastního bydlení,  je důležitá možnost výběru. Nabídka řešení od společnosti Dumrazdva.cz je opravdu široká.  Nabídka základní řady typových domů začíná od bungalovů:  Bungalov 0 (1+kk) a  Bungalov 0+. Tyto domky jsou velmi levné (okolo půl milionu korun), přesto jsou nízkoenergetické a splňují veškeré nároky na možné užívání jako rekreační objekt i RD pro trvalé bydlení.

Hlavní řadou pak jsou však zejména plnohodnotné rodinné domy - buď typu moderního jednopodlažního bungalovu nebo typu domu s podkrovím, či domu s podkrovím a garáží. Zde se škála pohybuje od velikostí  3+kk, přes 4+kk (nejčastější  požadavek od zákazníků), až po 6+kk. V nabídce ale jsou i například domy s dvěma byty, či dům mezonetový. Předností všech staveb je vysoká flexibilita dispozičního řešení a současně i kvalita a preciznost zpracování.


Kompletní nabídka - včetně cen - je v elektronickém katalogu na webové adrese www.dumrazdva.cz.  Navíc ušetříte tím, že ke všem těmto domům společnost nabízí stavební projekt domu a jeho umístění na pozemku ZDARMA. Samozřejmostí jsou i konzultace při vyřizování stavebního povolení.

 

Firma má ve své nabídce i řadové RD, školky a 3 domy služeb.

 

Proč dřevostavbu

 Zaujala vás nabídka a přemýšlíte, zda zvolit dřevostavbu? Moderní, správně navržené a realizované konstrukce a stavby na bázi dřeva mají řadu předností. Ekonomická efektivita je tvořena podstatně nižšími provozními náklady v průběhu stavby i samotného bydlení. Budete mít dům s malou spotřebou energie - tepelný odpor již ve standardu je vyšší než požadují normy.

Moderní dřevostavby jsou dnes již stavby pro příští generaci - střecha nad hlavou vašim dětem vydrží. Firma zaručuje kvalitu montované stavby svou odborností a dlouholetou praxí s dřevostavbami v tuzemsku. Stavba má vysokou morální a technickou životnost  - s minimálními nároky na údržbu ze strany uživatele.


A v neposlední řadě - dřevostavby jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí. Tento aspekt v dnešní době preferuje čím dál více zákazníků…

 

         slide_20_568        slide_25_568

 

   

Důmrazdva.cz - nízkoenergetické domy a dřevěné konstrukce:
 

 
hrubá stavba domu od 499.000 Kč (bez DPH)  

dům na klíč od 999.000 Kč (bez DPH)
 

doba výstavby hrubé stavby od 2 týdnů
 

doba výstavby nízkoenergetického domu na klíč od 2 měsíců
 

mnoho typových nízkoenergetických ekonomických domů


 

 

 

Vzorový dům je vám k dispozici

  Nic nenahradí možnost projít si ve skutečnosti dům, o kterém uvažujete, vše si prohlédnout na vlastní oči a osahat...

Od ledna 2015 je proto pro zájemce otevřen vzorový projekt:  nízkoenergetický dům

Najdete ho na  adrese: Přemyšlenká 326 , Zdiby Brnky (u Prahy).


Přijďte si prohlédnout kvalitu a provedení stavby a probrat možnosti stavby vaší. Ve vzorovém domě si ujasníte své představy o vlastním bydlení a vašich požadavcích na dům. Rádi s vámi projdou všechny podrobnosti a detaily výstavby domu, od samotného projektu po realizaci. Rádi pro vás též upraví i některý z katalogových domů, nebo přímo vymyslí dům mimo již přednavržené projekty.

 

Můžete – po předchozí dohodě - přijít kdykoliv, včetně svátků.

 

 

 

Více informací: www.dumrazdva.cz

Vzorový nízkoenergetický dům: Přemyšlenká 326, Zdiby – Brnky (u Prahy)

Tel.: +420 727 983 595 ; E-mail:  info@dumrazdva.cz 

http://firmy.industry-eu.cz/dumrazdva-sro

 

 
 
 
 
 
 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU