800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka nábytku
Oprava střechy
Nákup školního vybavení
Nákup nábytku
Nákup laserové frézky
5 nejnovějších nabídek
24 hodinový dispečink
Revize el. zařízení a hromosvodů
Stavby a montáže výtahových šachet
Díly a části linek
Odsávání chemických provozů

Eaton uvádí přípojnice Busbar Top pro xEnergy

08/07/2014

 

eaton_714

 

Společnost Eaton orientovaná na správu napájení uvedla nové přípojnice Busbar Top pro svoji univerzální řadu modulárních nízkonapěťových rozváděčů xEnergy. Toto příslušenství umožňuje, aby hlavní přípojnice byly dostupné z vrchu rozváděče pod vrchní krycí deskou, což znamená, že mohou být snadno zpřístupněny bez potřeby odstranění výzbroje, dokonce i když je rozvaděč namontován například u stěny.

pripojnice_282

Titulek: Busbar Top přináší nové patentované otevřené provedení rámu, tudíž mohou být přípojnice snadno zpřístupněny bez nutnosti odstranění elektrovýzbroje.


Základním rysem přípojnic Busbar Top je nové patentované otevřené provedení rámu, které dovoluje volný výběr pozice montážní lišty přípojnice. S tímto systémem je možné dosáhnout maxima 12 měděných přípojnic 30x10 na fázi s celkovým součtovým proudem až 4 000 A. Jelikož přípojnice jsou vždy snadno dostupné, je snadné jejich spojení a připojení k nim, což významně redukuje čas potřebný pro instalaci.


"Busbar Top je velmi užitečnou volbou pro výrobce rozváděčů," říká Bernhard Gegenbauer, Product Line Manager Eatonu. "Poskytuje vynikající řešení pro aplikace, kde je přístup k výzbroji omezen. Od doby, co lze přípojnice takto snadno kontrolovat, jsou také ideální volbou pro kritické aplikace, kde je potřeba pravidelně provádět preventivní kontroly."


Eaton dbal při vývoji systému xEnergy Busbar Top na zajištění úplné kompatibility nových komponent s osvědčeným a široce využívaným standardním xEnergy systémem, který má konvenční přípojnice montované vzadu. Obě uspořádání jsou vysoce modulární a jsou snadno rozšiřitelná, aby vyhověla rostoucím potřebám uživatelů.


Ve shodě s ostatními xEnergy rozvaděči poskytují nové xEergy Busbar Top verze mimořádně všestranné možnosti montáže vstupních a výstupních jističů a dalšího vybavení. Vnitřní oddíly mohou být konfigurovány pro formu oddělení 4b až do typu 7. Rozváděč je připraven pro montáž dvou jističů vedle sebe v samostatných oddílech. Vstupní oddíly mají dostatečnou prostorovou rezervu pro měření a až pro čtyři transformátory proudu (CT), které mohou být připojeny na fázi.

Rozváděče xEnergy byly testovány v souladu s požadavky IEC/EN 61439. Přípojnice Busbar Top mohou být konfigurovány jak pro třípólovou tak čtyřpólovou montáž s hodnotami od 630 A do 4 000 A a mohou být konfigurovány pro krátkodobý jmenovitý výdržný proud ICW s hodnotami až do 105 kA po dobu jedné sekundy nebo 65 kA po dobu tří sekund.


Chcete-li se dovědět více o společnosti Eaton, navštivte www.eaton.eu. Pro všechny poslední novinky se připojte na Twitter přes @Eaton_EMEA nebo je naleznete na naší Eaton EMEA LinkedIn firemní stránce.


Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocí záložních zdrojů; řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí; a inženýrských službách. Díky své sadě globálních řešení je společnost Eaton připravena řešit i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.


Eaton je společností zabývající se řízením energie s obratem v roce 2013 v hodnotě 22 miliard USD. Společnost Eaton svým zákazníkům poskytuje úsporná řešení pomáhající řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii efektivněji, bezpečněji a udržitelněji. Má přibližně 101 000 zaměstnanců a prodává své výrobky zákazníkům ve více než 175 zemích. Více informací naleznete na stránkách www.eaton.eu.

Kontakt Gabriela BAKUSOVA, +420 267 990 464

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU