banner
5 nejnovějších poptávek
Obnova chlazení
Oprava zdravotechniky
Kanalizační a vodovodní přípojka
Výměna ZTI a modernizace objektu MŠ
Opravy a udržovací práce na objektech pavilonů
5 nejnovějších nabídek
STŘIHAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SIMA CEL-36P
Soustruh S50 CNC (ZPS Zlín) GO mechanické části ukončena 9/22
VOLNÁ KAPACITA ! NA VÝROBU VSTŘIKOVACÍCH FOREM
Barevné struny ABS, ABS-T, PLA, PET-G
Provádíme ochranný nano nástřik vnitřních a venkovních ploch.

Ekologická likvidace autovraků od společnosti Agentura D-K spol. s r.o.

10/10/2019

 

 

Ekologická likvidace autovraků a vozidel Pardubice – Autovraky Desenský. Likvidujeme vozidla osobní, nákladní, užitková a návěsy i přívěsy.

Proč likvidovat vozidlo u nás:

autovraky si sami odvezeme (odtah autovraků)

napočkání vystavíme potvrzení

o ekologické likvidaci

 

ZAPLATÍME VÁM!

 

každý dostane  dárek

Auto na odpis? No, takové vám jistě nikdo závidět nebude. A je úplně jedno, jestli vám váš plechový miláček zkrátka „sešel věkem“, nebo jestli jste tomu trochu pomohli a někam to s ním „naprali“. Zkrátka, máte na krku vrak vozidla, tedy autovrak. Tak co teď? Spousta lidí to řeší tak, že si za domem založí vlastní, soukromé autovrakoviště. Kopřivy ledacos schovají a slepice mají aspoň kde rejdit. My vám ale navrhujeme mnohem jednodušší a čistší řešení – vrak vašeho vozidla od vás vykoupíme, odvezeme si ho, ekologicky ho zlikvidujeme, vystavíme vám potřebné potvrzení pro evidenci vozidel a pojišťovnu, a navíc vám ještě zaplatíme! Neříkejte, že to není dobrá nabídka! A můžete se spolehnout, že vám za váš vrak nikdo nedá víc než firma Autovraky Desenský!

 

Ekologická likvidace vozu – Co vám nabízíme?

Našim zákazníkům poskytujeme komplexní servis. Postaráme se totiž o ekologickou likvidaci vašeho autovraku od začátku až do samého konce. Nemusíte si dělat starosti, jak tu vaši nepojízdnou rachotinu na autovrakoviště dopravit. Firma Desenský samozřejmě zajistí odvoz či odtah vraku – stačí zavolat a jsme u vás co by dup. Možná se nakonec s autem, které vám tak věrně sloužilo, nestihnete ani rozloučit. Výkup autovraku a jeho ekologická likvidace je u firmy Autovraky Desenský zkrátka rychlý proces.

Zkontrolujte si kdy a jak byl váš autovrak ekologicky zlikvidován: registr ekologické likvidace vozidel

 

Jak výkup autovraku  probíhá?

Vy si jako majitel či majitelka vozidla určeného k likvidaci nezapomeňte připravit potřebné doklady, tedy vaše osobní doklady a papíry k autu. Také se ujistěte, že jste ve vozidle – tedy ve vraku – nic nezapomněli. Jestli jste už někdy byli na autovrakovišti, musí vám být jasné, že byste se prstýnku nebo mobilu zapomenutého v autě asi už nedohledali :-)

 

Co je účelem ekologické likvidace vraků vozidel?

Samozřejmě, chcete-li si tu vaši nabořenou popelnici ponechat někde na dvorku „na parádu“, je to na vás. Ovšem je třeba si uvědomit, že dokud nebudete mít v ruce potvrzení o ekologické likvidaci vozidla, nemůžete takové, byť nepojízdné auto odhlásit z evidence vozidel, což mimo jiné také znamená povinnost nadále platit povinné ručení. Tyto administrativní překážky a nástrahy mají jeden jediný cíl – zabránit, aby lidé hromadili odstavená, nepojízdná a jinak nepoužitelná vozidla na místech, která nejsou k takovým účelům určená. Jakkoliv je každé nové autíčko krásné a nablýskané, po nějakém čase z něj stejně zbude jen hromada kovů, plastů a textilií, což životnímu prostředí ani nesluší, ani nesvědčí. Navíc se v každém vozidle vyskytuje spousta nejrůznějších provozních kapalin, které už vůbec nesmějí nekontrolovatelně unikat do prostředí. Civilizovaný a uvědomělý majitel proto své vysloužilé vozidlo zásadně předává k ekologické likvidaci na příslušném autovrakovišti. Obraťte se i vy na firmu Autovraky Desenský – my se o všechno postaráme.

 

Autovrak rozebereme na součástky

Základem ekologické likvidace (nejen automobilů) je správné třídění odpadu. Velká část odpadu získaného rozebíráním autovraků totiž představuje cenné suroviny, které mohou být dále využity, tedy recyklovány. Tak se daří udržet celkový objem odpadu v přijatelných mezích a šetří se přírodní zdroje. Pro bývalé vlastníky vraků vozidel to znamená, že mohou svůj vrak nechat ekologicky zlikvidovat, a navíc ještě inkasovat slušnou částku.

 

 

 

Agentura D-K spol. s r.o.

Škroupova 53

Chrudim

533 61

Česká republika

 

Tel.:+420 603 466 589, 604 749 149

Mob.:+420 603 466 589, 604 749 149

E-mail: info@desensky.cz

Internet: www.desa.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/agentura-d-k-spol-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU