banner
5 nejnovějších poptávek
Vodoinstalatérské práce, montáž sprchové kabiny, vany
Rekonstrukce domu
Řezání plazmou
Kusová výroba, obrábění viz příloha
Zámečnické práce, kovovýroba
5 nejnovějších nabídek
LongLife kyslíkové plasmy - HySpeed HT 200, HT 4400
PS regranulate black RAL 9004
Nabídka - permanentní magnety - feritový blok - 19,8x15,2x6 (MA) mm
Nákladní automobil skříňový
Konvenční frézování

Ekonomický a informační systém - TD-IS, s.r.o.

04/03/2020

 

 

Ekonomický a informační systém POHODA je komplexní účetní a ekonomický software vyvinutý společností STORMWARE s.r.o. pro malé, střední i větší firmy z řad fyzických i právnických osob. POHODA umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH.

Uvažujete o pořízení  účetního programu POHODA, ale nevíte, pro jakou variantu či řadu se rozhodnout?

Pomůžeme vám s výběrem té správné varianty, stačí zadat vaše požadavky, které má systém splňovat. Tak se dozvíme, zda to bude POHODA Mini, Lite, Jazz, Standard, Profi, Premium nebo Komplet. Vybranou POHODU vám dodáme i nainstalujeme.

TA NEJLEPŠÍ MEZI POHODAMI

Informační systém POHODA E1 je komplexní ekonomický a informační systém pro malé, středně velké a větší firmy. Jedná se o nejvyšší řadu systému plně využívající výhod technologie klient-server a databáze SQL. Nabízí větší výkon a bezpečnost systému, zpracování velkého množství dat, souběžnou práci většího počtu uživatelů s velkým množstvím dat i rozšiřující funkce z kategorie ERP systémů, což uvítají firmy a náročnější zákazníci. Patří sem pokročilá administrace přístupových práv a velká míra přizpůsobení podle potřeb uživatelů, včetně možnosti přidávat do jednotlivých agend nová pole, vytvářet vlastní agendy apod. Obsahuje řadu rozšířených funkcí zejména v oblasti skladového hospodářství. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci, vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Informační systém POHODA E1 je k dispozici v několika obsahově a funkčně odlišných variantách: Jazz, Standard, Premium, Komplet.

Pohoda SQL POHODA E1

ŘEŠENÍ PRO VÝROBU

Jste výrobní firma, a potřebujete sledovat detailněji vaši výrobu, připravovat kalkulace výrobků do nabídek, zaplánovat zakázku ještě před akceptací abyste zjistili, zda jste schopni dostát kapacitně i časově svému závazku? Tyto a další pokročilé funkce pro řízení a plánování výroby nabízí řešení EasyTechnology. Spojení EasyTechnology s POHODOU se osvědčilo u mnoha našich zákazníků. Můžete ho mít také ….

TD-IS, s.r.o.

Sladkovského 43

Plzeň

326 00

Česká republika

 

Tel.:+420 377 441 025

Mob.:+420 724 301 741

Fax: +420 373 730 303

E-mail: jana.maresova@td-is.cz

Internet: www.td-is.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/td-is-s-r-o

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU