banner
5 nejnovějších poptávek
Kovovýroba, zámečnické práce viz příloha
Povrchová úprava dílů
Dodávka hydraulické ruky s drápákem
Dodavatel dveří
Zhotovení stavebních a zednických prací v bytě
5 nejnovějších nabídek
0,18kW / 2800 IE1 GLEJ 63 B2 brzdový motor
Portálové obráběcí centrum FREP-D 20×40 A
Obráběcí centrum typ FFЕQ 100-R/A6
NAFTOVÉ INFRAČERVENÉ TOPIDLO XL9 E
HYDRAULICKÝ AGREGÁT 22 kW

Ferrum je vaše ocelová jistota

18/01/2017

ferrum_120

 

Ferrum – to je láska k oceli ve všech podobách

Společnost je vaše ocelová jistota v oblasti prodeje hutního materiálu, ekologické likvidace autovraků, výroby ocelových roštů, zámečnické výroby, ale i v jiných oblastech zpracování kovů. Používá ty nejkvalitnější materiály a dbá na maximální spokojenost svých klientů ve všech oblastech své činnosti.

Ekologická likvidace autovraků od společnosti Ferrum vás nic nestojí

Překáží vám v garáži či ve dvoře nepojízdný vrak zralý akorát tak na likvidaci? Společnost Ferrum vás zbaví starého auta rychle a především ekologicky. Odvezte svůj starý vůz do autovrakoviště v Moravských Budějovicích, kde jej zaměstnanci společnosti Ferrum ekologicky zlikvidují podle příslušných zákonů a také zcela zdarma. Šetřete životní prostředí ekologickou likvidací autovraků. Nic vás to nestojí. Jen tím získáte – například místo v garáži pro nový vůz.

Výroba ocelových roštů - i na míru

Společnost Ferrum mimo jiné vyrábí i kvalitní lisované a svařované ocelové podlahové rošty včetně protiskluzové úpravy. Stejně tak vyrábí také odolné schodišťové stupně, žebříčkové příčky, zábradlí a další konstrukční výrobky. Všechny tyto produkty mají příslušné certifikáty od technického a zkušebního stavebního ústavu v Praze v souladu s příslušnými nařízeními vlády. Díky tomu si můžete být zcela jisti prvotřídní kvalitou ocelových podlahových roštů, schodišťových stupňů, žebříčkových příček, zábradlí i jiných ocelových výrobků od společnosti Ferrum.

Vše zhotovuje nejen v klasických rozměrových řadách dle ČSN, ale dokonce i v atypických rozměrech, a to i v různých úpravách například právě i s protiskluzovou úpravou, která uživatele ochrání před nebezpečným pádem. Samozřejmě jsou možné i nejrůznější povrchové úpravy a barvy. Společnost Ferrum vychází svým klientům maximálně vstříc. V každé maličkosti.

U firmy Ferrum najdete širokou nabídku kvalitních hutních materiálů

Součástí služeb společnosti Ferrum je také velkoobchodní prodej hutního materiálu, který se vám hodí při stavbách, rekonstrukcích, výrobě i jiných činnostech. Využijte výhodných cen a nakupte plechy, ocelové profily, trubky, ocelové tyče, betonářskou ocel, ocelové pásky, kruhový drát, podlahové rošty a jiný hutní materiál, na který se můžete stoprocentně spolehnout. Firma zaručuje nejvyšší kvalitu prodávaných materiálů a poskytuje nejen v oblasti prodeje hutních materiálů odborné poradenství. Práci s hutními materiály se totiž věnuje už od roku 1993. Hutní materiál, který nabízí, si můžete v klidu prohlédnout a vybrat v prostorném a přehledném skladu v Moravských Budějovicích či v Třebíči. Nemáte-li nakoupené zboží jak převézt, společnost Ferrum pro vás zařídí i spolehlivou nákladní autodopravu do místa určení.

Zámečnická výroba s láskou k oceli

Více než dvacetiletou tradici má i kvalitní a profesionální zámečnická výroba. Dlouholeté zkušenosti v kombinaci s kvalitními materiály, moderními technologiemi a precizní prací zámečníků společnosti Ferrum dávají vzniknout prvotřídním výrobkům. V jejich sortimentu najdete ocelové palety, boxpalety, zábradlí i menší kovové konstrukce. Vytváří i kovové konstrukce a výrobky zcela podle představ svých klientů.

Kvalita a ocelová jistota

Společnost Ferrum se specializuje na mnohé oblasti související se zpracováním kovů, na ekologickou likvidaci autovraků i velkoobchod hutních materiálů. Nebojte se využít také jejich odborné poradenství, neboť právě díky dlouholetým zkušenostem v oboru máte vždy jistotu, že vám zaměstnanci nejen skvěle poradí, ale také pro vás vyrobí ty nejkvalitnější produkty a dodají vám ten nejlepší hutní materiál.

 

ocel_385

 

FERRUM s.r.o.

Chelčického 260
Moravské Budějovice 2
676 02
Česká republika

Tel.: +420 568 404 070
Mob.: 724 760 490 -armovna, 602 252 892 -pálící centrum
Fax: +420 568 404 044
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU