banner
5 nejnovějších poptávek
Pravidelná dodávka pracovních oděvů pro výrobní společnost
Dělení materiálů
Kovovýroba
Zámečnická výroba a montáž
Kovovýroba
5 nejnovějších nabídek
Nabízíme pracovní místo - Seřizovač / operátor linky na zpracování plastů
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
VOLNÉ KAPACITY PRO LAKOVÁNÍ !!! Kusová a sériová výroba !!
0,18kW / 2800 IE1 GLEJ 63 B2 brzdový motor
HUTNÍ Materiál, trubky - ihned k prodeji!

FERRUM s.r.o. kovovýroba od A do Z

15/02/2017

 

ferrum_250

 

Už více než dvacet let společnost Ferrum s.r.o.  poskytuje širokou nabídku služeb v oblasti kovoprůmyslu. V sortimentu nabízených služeb najdete velkoobchod hutního materiálu, zámečnickou výrobu, ekologickou likvidaci autovraků, pálení CNC laserem, pálení CNC plazmou, výrobu na ohraňovacím lisu, skružování profilů, výrobu ocelových roštů, kovošrot, prodej náhradních automobilových dílů, armovnu, výrobu výztuže do betonu a také atypických kari sítí.

Hutní materiál od firmy Ferrum si můžete koupit už více než 20 let

Společnost Ferrum byla založena v roce 1993 v Moravských Budějovicích. V té době prodávala převážně hutní materiály a za dobu své existence si udělala na českém trhu vynikající jméno. Mezi její spokojené klienty se řadí například společnosti Arcelor Mittal v Ostravě, Metrostav a Skanska. Zákazníci oceňují především krátké dodací lhůty, výhodné ceny hutního materiálu a také jeho vysokou kvalitu. Sklad hutního materiálu společnosti je v současnosti jedním z největších na jihozápadní Moravě.

Od hutního materiálu k CNC pálení trubek a plechů laserem i plazmou

V roce 2003 společnost rozšířila svoji činnost o výrobu podlahových roštů a v roce 2005 dále i o provádění ekologické likvidace autovraků a ohýbání betonářských ocelí. Poté postupně přibývaly i další služby – kovošrot v Jemnici a Velkém Meziříčí, ohraňovací lis a automat pro pálení trubek a plechů plazmou, ohýbání profilů CNC zkružovačkami a také CNC pálení trubek a plechů laserem. Všechny služby jsou vysoce profesionální a práce zaměstnanců vždy velmi precizní. Ferrum je ocelovou jistotou kvality kovových produktů i hutního materiálu.

Proč spolupracovat se společností Ferrum?

Jednoznačnými výhodami spolupráce se společností Ferrum je férové jednání, více než dvacetileté zkušenosti v oboru, komplexní nabídka, zakázková výroba a samozřejmě i individuální přístup ke každému zákazníkovi a také snaha o maximální uspokojení vašich přání. Nejen, že zde nakoupíte vysoce kvalitní hutní materiál, ale zrovna si jej můžete nechat od profesionálních pracovníků precizně zpracovat – zcela podle vašich přání a představ.

Moderní společnost s dynamickým růstem a velmi lidským přístupem

Během let svého působení se firma rozrostla co do počtu poskytovaných služeb i zaměstnanců a vybudovala si pevnou a výraznou pozici moderní společnosti s dynamickým růstem. Společnosti záleží na spokojenosti ostatních, nejde jí jen o vlastní zisk, proto přispívá i k rozvoji Moravských Budějovic a okolí, kde působí, a podporuje také kulturu, sport a jiná zájmová sdružení. Společnost Ferrum, to je také více než sto pracovních míst v Moravskobudějovickém regionu pro vysoce kvalifikované pracovníky, kteří jsou připraveni řešit i velmi specifická přání klientů.

Kvalita, vstřícnost, čestnost. Kdo jiný vám to může nabídnout?

Společnost Ferrum jde neustále s dobou a svůj provoz obohacuje o nové zkušenosti i technologie. Kupříkladu technologie pálení plechů, trubek a profilů CNC laserem umožňuje pracovníkům vysoce přesné laserové dělení trubek a plechů jak z běžných konstrukčních materiálů, tak i z nerezi, hliníku i jeho slitin, mědi, mosazi a bronzu. Také zavedla integrovaný systém řízení jakosti dle ISO 9001:2009 a ISO 14001:2005 i proces svařování ISO 3834-2:2006.

Ferrum, to je záruka kvality a ocelové jistoty férového čestného jednání. A s tím už se dnes setkáte jen málokdy. Navštivte www.ferrum-mb.cz pro více informací.

 

fer_385

 

FERRUM s.r.o.

Chelčického 260
Moravské Budějovice 2
676 02
Česká republika

Tel.: +420 568 404 070
Mob.: 724 760 490 -armovna, 602 252 892 -pálící centrum
Fax: +420 568 404 044
E-mail:
Internet:

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU