banner
5 nejnovějších poptávek
Návrh a modernizace nových www stránek
Výroba rotačních dílů dle výkresové dokumentace
Výroba dílů, rámů dle výkresové dokumentace
Kovovýroba viz příloha
Kovovýroba, zámečnické práce
5 nejnovějších nabídek
JAKL - okamžitý prodej!
Drť z POM Kepital KP20 v zelenej farbe - NA PRODEJ
Nepodarky o rozmere cca 580 x 450 mm z materiálu ABS Terluran GP35 BK - NA PRODEJ
PP drť Hostacom M2N42 L356015 GR - NA PRODEJ
PC vytlačovací - čirá

FESTIVAL ARCHITEKTURY 2020 - HUTIRA - BRNO, s.r.o.

24/01/2020

 

Zajímá Vás, jak zlepšit kvalitu prostředí ve městě a stavět trvale udržitelným způsobem? Pak neváhejte navštívit Festival architektury 2020 s tématem Stavitelství ohleduplné k životnímu prostředí, který se bude konat na brněnském výstavišti v pavilonu V, ve dnech 26.2. – 29.2.2020.

Prostřednictvím přednášek, diskuzí a workshopů zde vystoupí odborníci na pasivní – soběstačné domy, vegetační konstrukce, zadržování a úpravu vody, zástupci cirkulární ekonomiky, distributoři zelené energie. Čeští architekti, projektanti a stavitelé se poprvé setkají nad komplexním tématem udržitelné architektury. Segment stavitelství čelí zásadní výzvě odpovědnosti za hospodaření se zdroji, ochranu biodiverzity a adaptaci budov i celých měst na změnu klimatu. Přednášky budou přizpůsobeny cílovým posluchačům, kterými budou první den festivalu zástupci odborné veřejnosti, druhý den zejména zástupci státní správy a developmentu a zbývající dva dny jsou určeny široké veřejnosti.

Za naši společnost HUTIRA VISION vystoupí Petr Hajný, výkonný ředitel společnosti, který vybídne k zamyšlení, zda je dnes ještě napuštění sklenice čisté vody z kohoutku samozřejmostí. Nemusí tomu tak být vždy a všude. Nejhorší je situace u malých obcí, které nejsou napojeny na veřejnou vodárenskou síť a jejich rozpočet neumožňuje takové projekty realizovat. I přes vyspělou vodárenskou infrastrukturu v naší zemi se stále častěji můžeme setkat s lokalitami, kde začínají mít se zajištěním kvalitní pitné vody problém. Není výjimkou to, že starosta musí do svého vodojemu vodu dovážet každý den cisternami, což je obrovsky nákladné. Ing. Hajný nabídne cenově dostupné řešení s rychlou návratností investice, na které lze využít dotační programy.

Podrobný program, ucelený seznam témat a seznam přednášejících naleznete na: https://festival-architektury.cz

 HUTIRA - BRNO, s.r.o.

Vintrovna 398/29

Popůvky u Brna

664 41

Česká republika

 

Tel.:+420 541 212 144

Fax: +420 541 219 763

E-mail: info@hutira.cz; obj.brno@hutira.cz

Internet: www.hutira.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/hutira-brno-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU