banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka - Fasáda, perlinka, lepidlo a zateplení fasády na domě
Poptávka - Zámková dlažba
Poptávka - Položení dlažby a obložení včetně hydroizolace v koupelně
Poptávka - Sháníme firmu na zateplení fasády, zateplovací práce, Ústecký kraj
Poptávka - Máme zájem o novou fasádu, včetně zateplení na domě, výměna oken a další
5 nejnovějších nabídek
Páskovač BO-6F A,II - pro ocelovou pásku (ABS, přímé ozub.)
Páskovač BO-7 SWING - pro ocelovou pásku
CUTMASTER 40 invertorová PLAZMA 120A
ForMIG 169 vč hořáku MB 14
Nabídka filamentů pro 3D tiskárny

Flexibilní úhlové centrum Windor nt od společnosti PANAS spol. s.r.o.

14/02/2019

 

 

Flexibilní úhlové centrum na výrobu oken/dveří určeného pro malé a středně velké výrobce.
Kapacita až 30 oken/směnu.
Nově s možností vrtací a frézovací jednotky!

 

Technická data

Rychlost čepování 0-12 m/min
Rychlost profilace 6 m/min
Min./Max. délka vlysů 220/3000 mm
Min./Max. tloušťka vlysů 40/140 mm
Max. hloubka čepu 105 (130 mm
Max. úhel šikmého čepu +/- 60 stupeň
Příkon pracovních motorů 7,5 (11) kW
Pracovní délka čepovací hřídele 320 mm
Pracovní délka profilovacích hřídelí 320 mm

 

Standardní vybavení

Windor nt představuje inovované úhlové obráběcí centrum navazující na předchozí uspěšný model WINDOR 1, avšak doplněné o nové funkce a možnosti.
Již ve standardním provedení je stroj vybaven nejnovější konstrukční technologií převzatou z nejvyšší řady obráběcích linek SCM. Jedná se zejména o řešení systému pojezdů čepovacího vozíku, svěrky a jednotlivých pracovních hřídelí, kdy se používají vysoce přesné kuličkové šrouby s tzv. brushless motory a prismatická THK vodítka. 


NOVINKA - VRTACÍ A FRÉZOVACÍ HLAVA OPTIMA 1
Nový model Windor nt je možné vybavit automatickou vrtací a frézovací hlavou OPTIMA 1, která je schopna provést tyto operace: vrtání pro kličku, miskové panty, kolíkové spoje (z podélné i čelní strany), přesné zakončení lišty pod úhlem 45°, vyfrézování otvoru pro kliku a fab zámek, apod.
OPTIMA 1 je osazena na čepovací straně stroje a její činnost je zcela automatická nevyžadující zásah obsluhy.

Windor nt je obráběcí centrum vhodné pro menší a středně velké výrobce, kteří chtějí docílit maximální flexibility a kvality obrábění.

Koncepce stroje je navržena tak, aby stroj zabíral co nejmenší zástavbový prostor. Hlavní předností stroje je možnost vybavení rychlovýměnnými hřídelemi na čepování a profilování o délce 320 mm. Jedná se o hřídele s tzv. HSK upínáním. Obsluha stroje pak pouze vyměňuje celé hřídele již osazené dílčími obráběcími sestavami. Časová náročnost výměny je minimální a umožňuje tak efektivně využívat všechny potřebné nástroje i s neomezenou rezervou do budoucna, což je vzhledem k neustále se měnícím požadavkům na okenní profily velice důležité. Již dávno přestává být požadován pouze standardní profil IV68/78.

Čepovací část obsahuje kapovací pilku pro délkové zakrácení hranolu, čepovací hřídel (L=320mm) a čepovací vozík, na kterém se pohybuje svěrka s NC řízením. Čepovací vozík je vybaven tzv. interpolací, tzn. že šikmé čepy se vytváří přejížděním vlysu přes nástroj při současném zajíždění do nástroje ! Tímto odpadá nutnost prostorově náročného naklápění celého čepovacího pravítka a navíc lze bez problémů vyrobit jakýkoliv typ šikmého čepu. Opracovávat lze jeden anebo dva vlysy zároveň. Vlysy jsou po celou dobu oboustranného čepování upnuty v pneumatické svěrce. Eliminuje se vliv obsluhy na přesnost zakládání a obrábění.

Profilovací část obsahuje 2 profilovací hřídele (L=320mm) a DUO jednotku, která slouží k odřezu zasklívací lišty a k provedení drážky pro kování pomocí samostatného nástroje. První profilovací hřídel disponuje reversními otáčkami pro vnější profilaci okenních křídel. Obě hřídele mohou být vybaveny rychloupínacím systémem HSK a jejich vertikální polohování je elektronicky řízené dle pracovního programu. Plynulý posuv vlysů zajišťuje horní systém pogumovaných podávacích kol. Pro obvodové profilování úzkých okenních křídel lze použít pomocný vozík se svěrkou, která fixuje křídlo po celé dráze profilace. Na přání lze stroj vybavit spodní drážkovací jednotkou.

Ovládání a řízení stroje zajišťuje standardní kancelářské PC, ve kterém obsluha řídí stroj pomocí jednoduchého uživatelského softwaru - NEXT (v českém jazyce), vytváří pracovní programy, edituje nástroje, vytváří celé pracovní mixy s využitím parametrů, apod. PC lze připojit do vnitropodnikové informační sítě. Program NEXT je kompatibilní s běžně používanými externími specializovanými softwary (Klaes, Adulo, Excalibur). 

 

 

 

PANAS spol. s.r.o.

Jordánská čp. 978

Praha 14 - Kyje

198 00

Česká republika

 

Tel.:+420 281 940 344

Fax: +420 494 322 077

E-mail: panas@panas.cz

Internet: www.panas.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/panas-spol-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU