banner
5 nejnovějších poptávek
Výměna osobních výtahů
CNC centrum
Poptávka - Projekt pro RD, rekonstrukce bytových jednotek
Poptávka - Výroba dveří na míru, truhlář
Poptávka - Garážová vrata
5 nejnovějších nabídek
Zabýváme se prodejem návleků na MOPY, rozmýváků a žínek
Služba recyklace plastů
Svozové vozidlo střední velikost
Nabídka CNC tvářecích strojů
Nabídka lisování

FOTOVOLTAICKÉ PANELY od společnosti Ing. Miloslav Mužík, -MMM- SOLAR

09/12/2018

 

 

Věděli jste, že spisovně správný je pouze výraz fotovoltika? Výraz fotovoltaika (z anglického photovoltaics) se však přesto používá a je v češtině dokonce častější. Vzhledem k tomu, že jej akceptuje celá řada dalších odborníků, používám i já tento výraz raději, protože mi připadá tak nějak více český.

Na úvod si řekneme, jaké jsou základní druhy panelů?

 

  • tenkovrstvý (nejčastěji amorfní panel)
  • monokrystálický a
  • polykrystalický.

 

V naší nabídce máme solární panely od prověřených výrobců. Jedná se především o polykrystalické panely s výkonem od 260 až do 325 Wp . Proč polykrystalický?

Amorfní tenkovrstvé panely mají nižší účinnost, ale mají vyšší zisky v nepříznivých podmínkách. Z důvodu nižší účinnosti však je třeba instalovat větší počet panelů a díky tomu jsou také náročnější na zastavěnou plochu, oproti panelům mono či polykrystalickým .

Mono i polykrystalické panely potřebují více přímého záření, ale polykrystalické panely získají více energie z difúzního záření (oproti mono). Podle odborníků a lidí z praxe jsou pro naše podmínky nejvhodnější právě polykrystalické panely, které při porovnání s monokrystalickými dosahují lepší celkové energetické zisky.

 

POLYKRYSTALICKÉ PANELY Q CELLS

Hanwha Q CELLS Co., Ltd je největší světový výrobce solárních polykrystalických modulů vysoké kvality. Je jedním z lídrů na fotovoltaickém trhu v Evropě. Je bezesporu silným partnerem pro zákazníky ve východní Evropě, kterým nabízí nejenom kvalitní, spolehlivé a všemi bankami uznávané produkty, ale I dlouhodobé partnerství.

Q CELLS – je označení produktové značky Hanwha Q CELLS, která nabízí na míru vyrobené solární moduly a řešení pro zákazníky v České republice a na Slovensku, určené zejména pro rezidenční trh se střešními instalacemi.

Polykrystalický solární modul Q.PLUS BFR-G4.1 o výkonu až 280 Wp nabízí všestranné řešení jak pro rezidenční zákazníky, tak i pro instalace na obchodních nebo průmyslových budovách. Nový vysoce výkonný monokrystalický modul Q.PEAK-G4.1 o výkonu 300 Wp je ideálním řešením pro obytné budovy s cílem maximalizovat výkon instalace na střechách omezených svou velikostí. Všechny Q-CELLS produkty přesvědčí mimořádnými záručními podmínkami a nejvyšším výkonem díky technologii Q.ANTUM. Tato patentovaná technologie fotovoltaických článků umožňuje nejlepší výkon Q-Cells modulů za reálných podmínek - jak při nízké intenzitě záření, tak při jasných, horkých letních dnech. Technologie Q.ANTUM je nejpokročilejší a vylepšená technologie PERC v odvětví, doložená zkušenostmi z výroby více než 600 milionů (více než 3 GW) solárních článků vyrobených od roku 2012. V kombinaci s Q-CELLS výkonem a inovativními funkcemi, jako je technologie Anti-PID, Hot-Spot-Protect a TRA.Q laserové značení, je Q.ANTUM bezkonkurenční mezi solárními produkty, pokud jde o vyšší výnosy při dlouhodobé životnosti, což nakonec vede k maximální výhodnosti investice a zajištění nižších nákladů na elektrickou energii na straně zákazníka.

Od tohoto roku je dodavatelem těchto panelů také ThermoSolar a na českém trhu je můžete zakoupit prostřednictvím naší firmy.

 

SaveBox HOME

 

je velkokapacitní all-in-one zařízení pro akumulaci energie v hybridních a ostrovních systémech. Jde o zařízení pro uchování elektrické energie sloužící zároveň jako mobilní akumulátorový zdroj. Po nabití je jím možno napájet elektrické spotřebiče, stejně jako z pevné elektrické sítě. SaveBox má vstupy pro nabíjení přímo z elektrické sítě, z elektrického generátoru (elektrocentrály), z fotovoltaických panelů a také ho lze nabít energií z větrné turbíny. K výstupu je možno přímo připojit běžné spotřebiče. Zařízení dodáváme s kapacitou od 4,5 kWh. Využíváme nejnovější technologie baterií LiFePO4, které nabízejí oproti klasickým Pb bateriím řadu výhod včetně těch ekonomických.

Máme tu čest být jedním z předních zástupců a partnerů výrobní firmy Fitcraft Energy.

 

SaveBox HOME - Technická data

 

Hybridní systém pro výrobu a akumulaci elektrické energie v rodinných domech.

Po zkušenostech s průmyslovým využitím akumulace energie přicházíme na trh s výrobkem určeným pro rodinné domy. Jeho varianty odpovídají technickým požadavkům pro získání dotací z titulů Nová zelená úsporám.

Savebox HOME obsahuje veškerou potřebnou elektroniku plně funkčního hybridního systému (měnič, mmpt tracker pro výrobu energie z fotovoltaiky, akumulátory, přepěťovou ochranu atd.). Je to all-in-one zařízení určené pro rezidenční využití = připojení ke stávajícím elektrickým rozvodům v interiéru rodinných domů a chat.

 

Savebox HOME zapadá do kategorie „Mikro-zdroj“ (výrobna elektrické energie s instalovaným výkonem do 10kWp) a vztahuje se na něj proces zjednodušeného připojení. To znamená, že nový majitel Saveboxu HOME pouze oznámí provozovateli distribuční soustavy, že toto zařízení vlastní a provozuje. Bližší technická data jsou níže v samostatném souboru ke stažení.

 

 

 

 

Ing. Miloslav Mužík, -MMM- SOLAR

Na Milířích 584/76

Ostrava - Plesná

725 27

Česká republika

 

Tel.:+420 596 935 070

Mob.:+420 603 295 655

E-mail: solarnitechnika@seznam.cz

Internet: www.solarnitechnika.com

https://www.industry-eu.cz/firmy/ing-miloslav-muzik-mmm-solar

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU