banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme LDPE vstřikovací
Zámečnické práce
Výroba plast
CNC obrábění
Hutní materiály
5 nejnovějších nabídek
Brusný kotouč na hliník
NAFTOVÉ INFRAČERVENÉ TOPIDLO XL9 E
Zvýhodněná nabídka nového lisu za skladovou cenu !!!!
Barevný Masterbatch
Plnič / Filler Masterbatch

GELPO na akci DĚTI A KOVOZOO 2016

06/10/2016

 

DĚTI VYTVOŘILY V KOVOZOO NA 5 DESÍTEK NOVÝCH ZVÍŘÁTEK Z KOVOVÉHO ODPADU

Staré Město – Akce Děti a KOVOZOO přilákala v neděli 18. září 2016 do areálu REC Group na 2000 návštěvníků. Úderem 10. hodiny se pro návštěvníky otevřely brány areálu, na které uvnitř čekalo nejen tvoření, ale také zábava, odpočinek a pohodová nálada. Hlavním bodem programu bylo tvoření zvířátek z kovového odpadu, které bylo plně v režii společnosti KOVOSTEEL Recycling, člena REC Group. Tvůrci pěti nejpovedenější zvířátek, kteří byli vybráni čtyřčlennou odbornou porotou, si odnesli hodnotné ceny v podobě zapůjčení nového osobního vozidla KIA Sportage s plnou nádrží na 1 den, tiskárny, různých poukazů, vstupenek a dárkových tašek.

Na prvních pěti místech se umístili: Tereza Fialová (1. místo – lenochod Stanley), Nikola Černá (2. místo – kozel Olin), Bašínkovi (3. místo – veverka Lískulka), Benešovi (4. místo – netopýr Ušatý) a p. Malík (5. místo – tučňák Pinguín).

V rámci doprovodného programu si dceřiné společnosti skupiny REC Group připravily, nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče, kreativní dílny, kde si každý mohl vyzkoušet tvořit z různých druhů odpadů. Návštěvníci měli k dispozici materiál, pracovní pomůcky, ale i pomocnou ruku zaměstnanců ze společností OTR Recycling, STEELMET, RPG Recycling, GELPO a A-GLASS Recycling. Tvořivý duch dal o sobě brzo vědět a parkoviště před Kongresovým centrem se začalo rychle plnit desítkami výrobků z kovu, plastu, dřeva, elektroodpadu a skla. Tyto výrobky se stanou stálou součástí výzdoby areálu.

Kromě samotného tvoření byl připraven i další program v podobě ukázek řemeslné tvorby, jazykové školy pro děti Hocus a Lotus, country&folk kapely LOFOŠI, vystoupení dětského souboru Dolinečka, jízdy na ponících, KOVOZOO, letadla L-610, vyhlídkových lávek, majáku Šrotíku, lodě Naděje či Pražské tramvaje.

 

Společnost REC Group pořádala akci DĚTI A KOVOZOO již popáté. Kromě této akce se však v areálu bývalého cukrovaru konají i další zajímavé akce pro veřejnost. Již 21. října 2016 se můžete těšit na Strašidelnou zahradu a od 1. listopadu na úplnou novinku – ZIMNÍ KOVOZOO. Více se dozvíte na webových stránkách KOVOZOO, webových stránkách REC Group nebo facebooku.

 

GELPO s.r.o.

Bohuslavice u Zlína 286

Bohuslavice u Zlína

763 51

Česká republika

 

Tel.:+420 573 036 702

Mob.:+420 739 064 961, 734 758 017

Fax: +420 573 036 705

E-mail: info@gelpo.cz, obchod@gelpo.cz

Internet: www.gelpo.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU