banner
5 nejnovějších poptávek
Koupíme PE folie, plastový odpad
Poptáváme LDPE vstřikovací
Návrh a modernizace nových www stránek
Elektromotory
Vykupujeme tvrdé PVC, trubky, profily, lišty...
5 nejnovějších nabídek
JAKL - okamžitý prodej!
Drť z POM Kepital KP20 v zelenej farbe - NA PRODEJ
Nepodarky o rozmere cca 580 x 450 mm z materiálu ABS Terluran GP35 BK - NA PRODEJ
PP drť Hostacom M2N42 L356015 GR - NA PRODEJ
PC vytlačovací - čirá

GP4P - parkovací systém

20/09/2017

Parkovací systém Variant zajišťuje vjezd do parkovacích prostor nákupních center a výjezd z těchto míst. Jedná se o modulární systém, který umožňuje připojení parkoviště k městským navigačním systémům. Pro výběr poplatků za parkování lze volit z mnoha druhů slev a tarifů. Parkovací systém je možné nakonfigurovat tak, aby parkování nebylo po určitý čas zpoplatněno. Návštěvník pak může využít po stanovenou dobu parkoviště zdarma, pokud stihne v požadovaném časovém limitu parkoviště opustit. Dále je možné zpoplatnit parkování pouze v určitou denní dobu, např. v noci; nastavení režimů je velmi variabilní a adaptabilní konkrétním požadavkům.

Parkovací systém umožňuje i na zcela zpoplatněném parkovišti bezplatný výjezd zákazníkům zvolených provozoven. Validaci karet zákazníků jednotlivých firem je možné provádět v manuálních pokladnách. Každá firma má zřízen virtuální účet, kam se přičítá parkovné jejich zákazníků. Účet slouží pro následné vyfakturování dle podmínek dohodnutých mezi provozovatelem a jednotlivými nájemci.

Druhou možností je využití označovacího terminálu parkovacích karet, tzv. Card Checker. Ten umožňuje změnu parametrů parkovací karty - poplatek za parkování je poté držiteli karty ponížen dle konkrétního nastavení slevy nebo je zákazníkovi umožněn výjezd zcela zdarma. Card Checker je umístěn přímo u jednotlivých firem a ty samy validují karty svým zákazníkům. I v tomto případě je možné prostřednictvím reportu zjistit výši parkovného a tuto částku následně fakturovat.

Třetí možností je systém slevových karet. Tento systém funguje na základě slevových karet, které jsou distribuovány jednotlivým prodejcům. Prodejci dle svého rozhodnutí mohou vydat kartu zákazníkovi, který ji později použije při platbě v platební stanici či u pokladny. Prodejci jsou registrovaní a je možné zjistit celkovou hodnotu všech využitých slevových karet.

Parkovací systém lze zkombinovat s kamerovým systémem, který dokáže zajistit vyšší bezpečnost zaparkovaných vozidel a přispět k lepší dopravní přehlednosti v prostoru parkoviště.

Parkovací systém je dále možné doplnit také o systém světelné navigace na parkovací místo GPP PGS. GPP PGS napomáhá lepší orientaci zákazníka a přispívá ke snížení provozu vozidel způsobeného hledáním volného parkovacího místa.

 

Další informace naleznete v PDF -  GP4P - parkovací systém Variant[71067]

 

GREEN Center s.r.o.
Zenklova 1545/39
180 00 Praha 8 – Libeň
Česká republika


Tel. ústředna: +420 266 090 090, +420 246 083 700, +420 246 083 711
GSM brána: +420 606 634 246
E-mail: info@green.cz
Web: www.green.cz, www.parking-system.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU