731 155 268
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava poškozeného plotu + pletivo
Plastové obaly
Obrábění dílů
Pravidelná přeprava
3 osé vertikální obráběcí centrum
5 nejnovějších nabídek
O společnosti Grimo BOZP s.r.o.
Požární ochrana
Technický dozor investora - TDI
Koordinátor BOZP na staveništi
Bezpečnost a ochrana zdraví při práci - BOZP

GREEN Center představuje aplikaci Park Info

02/11/2017

 

Společnost GREEN Center rozšiřuje své portfolio aplikací pro efektivní parkoviště. Přichází s novou apliací Park Info, která umožňuje sledovat obsazenost parkoviště online pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo počítače.  

Webová aplikace Park Info zobrazuje svým uživatelům aktuální počet volných míst na monitorovaném parkovišti a jeho zónách. Je tedy užitečným nástrojem, který pomáhá vyhnout se zdlouhavému hledání volné parkovací zóny a umožňuje řidičům zamířit s jistotou rovnou na parkoviště s volnou kapacitou.
Aplikace je online propojena s parkovacím systémem GP4P Variant, který neustále monitoruje obsazenost parkoviště v jednotlivých zónách. Uživatel má tedy vždy přístup k aktuální informaci o volných parkovacích místech. Aplikace je vyvíjena s ohledem na maximální přehlednost a jednoduchost. Řidič může pohodlně sledovat vývoj obsazenosti během cesty a operativně se rozhodnout pro nejvýhodnější zónu parkoviště.
Aplikaci lze konfigurovat mnoha způsoby: může zobrazovat informace ze samostatného parkoviště, parkoviště rozděleného na zóny nebo více oddělených parkovišť. Park Info je tedy určeno všem subjektům. Může sloužit městům, které na svém území provozují více parkovišť a chtějí informovat občany o nejbližším vhodném parkování, společnostem, které vlastní či provozují více parkovišť v areálu a chtějí efektivněji navést své zaměstance a zákazníky na volné místo, nebo firmám, které disponují parkovištěm s omezenou kapacitou a potřebují zajistit jeho plynulý provoz.
Park Info lze graficky přizpůsobit přesně na míru individuálním potřebám a požadavkům zákazníka. Informace o obsazenosti lze zobrazit v textové podobě nebo pomocí přehledných grafů. Park Info je tedy snadný a chytrý způsob jak učinit parkovací prces rychlejší, jednoduší a komfortnější.  

Pro více informací o produktu kontaktujte odborné pracovníky obchodního oddělení na e-mailové adrese obchod@green.cz.

 

 

GREEN Center s.r.o.

Zenklova 1545/39

Praha 8, Libeň

180 00

Česká republika

 

Tel.:+420 266 090 090

Fax: +420 266 311 069

E-mail: green@green.cz

Internet: www.green.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/green-center-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU