banner
5 nejnovějších poptávek
Dodávka olejů, maziv a dalších produktů
Stavební práce
Rekonstrukce výpravní budovy
Pořízení velkoobjemových beden
Upgrade a rozšíření informačního systému
5 nejnovějších nabídek
Certifikáty - Schwer Fittings
H2-lok šroubení se dvěma svěrnými prstenci
Chemie pro čistění vod
Balící linky - Ovinování palet
Nabídka - permanentní magnety - feritový blok - 19,8x15,2x6 (MA) mm

HERADESIGN® dřevěná vlna od Knauf AMF s r.o.

10/04/2019

 

 

Tvůrčí a přitom nekonvenční: Akustická řešení s deskami z dřevěné vlny

Dřevovláknité desky Heradesign® vyráběné z dřevěné vlny pojené kaustickým magnezitem nabízejí vedle netradičního vzhledu i zajímavé stavebně fyzikální vlastnosti. Vedle designu se uplatňují i jako součást akustických opatření a uplatní se i jako protipožární konstrukce, a to i v prostorech s velkým mechanickým namáháním jako jsou tělocvičny.

HERADESIGN® akustická řešení umožňují snížit všechen rušivý hluk na pozadí. Tedy téměř všechen, protože se můžete setkat se zdrojem hluku, který nemůžeme ovlivnit. Ne všechny rušivé vlivy jsou zjevné nebo vycházejí z hluku. Pro příjemné, pozitivní prostředí v místnosti je důležité nejen to, co slyšíme, ale především to, co cítíme.

HERADESIGN® se zabývá komplexností akustiky již po celá desetiletí. Kromě studia hluku a akustiky pro nás vývoj znamená rozvoj udržitelných, akusticky optimalizovaných řešení. Akustika je jedním z nejdůležitějších faktorů ovlivňujících pohodu, náladu a chování lidí - i když ne všichni jsou si toho vědomi.

Pod značkou výrobku HERADESIGN® vyrábí, vyvíjí a distribuuje Knauf AMF akustické systémy prvotřídní kvality, vycházející z dřevité vlny a určené pro použití v podhledech a stěnových obkladech. Ty vynikají jedinečným, nadčasovým charakteristickým designem a množstvím možností pro tvůrčí zpracování. Vysoká kvalita a "teplý" charakter struktury dřevité vlny dělá naše výrobky nezaměnitelnými. Velké množství znalostí, desítky let zkušeností a tradiční vedení společnosti ve své kombinaci poskytuje vynikající akustické výsledky, které zlepšují pohodu i výkonnost. Relaxace a koncentrace vedou k úspěchu!

Hlavní oblastí použití akustických systémů HERADESIGN® jsou školství, sportovní a kancelářské prostory, infrastruktura, zábavní a rekreační zařízení.

 

HERADESIGN® Akustická řešení

 

 

S DŘEVOVLÁKNITÝMI DESKAMI OD HERADESIGNu PRODUKTOVÁ ZNAČKA "VŠECHNO JE V ZELENÉ ZÓNĚ"

 

V zelené zóně

Díky použití vysoce kvalitních surovin a inovativní výrobní technologie nabízejí dřevovláknité akustické desky HERADESIGN® celou řadu provedení a použití.
Stavebně fyzikální vlastnosti desek HERADESIGN® umožňují výrazně přispět ke zlepšení prostředí v místnostech. Zlepšují pohodu a v konečném efektu zvyšují koncentraci, efektivitu, snižují únavu a umožňují dosáhnout lepších pracovních výkonů. Akustická řešení HERADESIGN® jsou z hlediska stavební biologie zcela vyhovující. Akustika a design se zde spojuje se “zeleným svědomím”! Ukazujeme odpovědnost a informovanost

 

 

Udržitelné. Funkční.

Dřevo, voda a magnezit jsou hlavními složkami akustických desek HERADESIGN®, takže mají zcela neutrální biologickou stopu. Panely z dřevité vlny pojené magnezitem HERADESIGN® jsou přírodní produkty, ideální pro moderní životní styl. Dlouhodobým užíváním bylo ověřeno, že desky HERADESIGN® mají životnost delší než 80 let. A jednoho dne se projeví i další vlastnost: dřevovláknité, magnezitem pojené panely jsou jednoduše recyklovatelné nebo zaskládkovatelné. Kvalita je naší přirozeností

 

 

 

Knauf AMF s r.o.

Chlumčanského 5

Praha 8

180 00

Česká republika

 

Tel.:+420 266 790 131

Mob.:+420 602 227 613, 602 650 938

Fax: +420 222 246 981

E-mail: info@amf-cz.cz

Internet: www.amf-cz.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/knauf-amf-s-r-o

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU