banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme plachtovou halu na skladování
Soustružení
Kovovýroba dílů + galvanické zinkování
Obrábění dílů, výroba laser dle příloh
Zateplení fasády domu
5 nejnovějších nabídek
Dvou pólový trojfázový asynchronní motor
Výroba pryžové moučky
Rozpustidlové vrchní materiály
Rovingy
Automatické rozpoznání státních poznávacích značek GPP LPR

HMI pamely promo

14/01/2017

 

lgsystems_300

 

Společnost LG Systems spol. s r.o. představuje ucelenou řadu levných dotykových panelů MT series. Jsou určeny pro ovládání a monitorování průmyslových linek, strojů a vizualizaci průmyslových procesů. Panely jsou svým provedením, dostatečným krytím (IP65) a mechanickou odolností přímo vhodné pro použití v náročných průmyslových aplikacích. Panely jsou vybaveny kvalitní barevnou TFT obrazovkou s dotykovým ovládáním. Podporují více jak 200 komunikačních protokolů, mimo jiné například MODBUS. Mají komunikační linky RS232/RS422/RS485 a za přípatek i dnes velmi oblíbený ETHERNET. Napájecí napětí 24VDC je samozřejmostí.    

 

Dotykové panely jsou vhodnou volbou místo klasických operátorských panelů pro řadu PLC systémů různých výrobců (více jak tisíc různých typů). Panely jsou např. schopny přímo komunikovat po datové lince (bez převodníku) MPI s PLC systémy SIEMENS, což je v našich zeměpisných šířkách velmi zajímavé. Kompletní seznam podporovaných PLC systémů naleznete na stránkách dodavatele http://www.lgsystem.cz/eshop/prumyslova-automatizace/hmi-panely.

 

Velmi důležitá zpráva pro výrobní managery a vývojáře je ta, že veškeré softwarové vybavení je k panelům dodáváno zdarma. Není třeba zvlášť nic dokupovat. Navíc případný zájemce bude jistě potěšen tím, že mu bude panel zapůjčen na dobu jednoho měsíce a to zcela zdarma. S první dodávkou je rovněž zdarma přibalen programovací kabel mezi PC a panel. Jelikož firma LG Systems spol. s r. o. sama panely nasazuje na svoje průmyslové aplikace, je Vám schopna poskytnout plnou technickou podporu a to ne pouze z pozice distributora ale z pozice aplikačních techniků a programátorů.

 

K nastavení a programování slouží software PanelMaster. Umožňuje vytvářet přehledné obrazovky, mezi kterými uživatel přepíná. Vývojář má k dispozici knihovny prvků, které obsahují několik tisíc obrázků. Kromě toho může používat vlastní grafiku ve formátech BMP, JPG a GIF. Dále je možno vytvářet různá makra, záznamy dat a alarmy. Panel je vybaven zálohovací baterií a je tedy schopen i data ukládat a zapamatovat si je. Software PanelMaster je zdarma ke stažení na adrese: http://www.lgsystem.cz/sw/PMv1.2.48.zip.

 

V České Republice patří k nejprodávanějším panely MT035 o velikosti displeje 3,5", MT058 o velikosti displeje 5,7" a MT084 o velikosti displeje 8,4". Tyto panely jsou v segmentu střední třídy velmi dobrou volbou. Další potřebné informace naleznete na stránkách www.lgsystem.cz.

 

 

LG Systems spol. s r.o.

V Lužích 818/23
Praha 4 – Libuš
142 00
Česká republika

Tel.: +420 241 933 339
Mob.: +420 725 037 608, 725 395 620
Fax: +420 241 933 332
E-mail:
Internet:Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU