banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba laser
CNC obrábění
Plastové sáčky
Frézování
Ohýbání
5 nejnovějších nabídek
Asynchronní třífázový elektromotor patkový B3 zapojení ( Y/D ) 400/690 V do trojúhelníku ( D )
Výroba pryžové moučky
Rozpustidlové vrchní materiály
Rovingy
Automatické rozpoznání státních poznávacích značek GPP LPR

Hydraulické filtry EPPENSTEINER - EPE - KD-FILTER, Průmyslová filtrace s.r.o.

14/04/2021

http://www.kdfilter.cz/Skins/Basic/Images/logo.png

 

Hydraulické filtry EPPENSTEINER - EPE

Filtrace hydraulických kapalin, maziv, průmyslových kapalin a plynů.


Return Line Filters

High Pressure Duplex Filters

Inline Filters

 

Speciální hvězdicová skládaná filtrační média, která jsou upevněna na perforované nosné trubce. Lepidlo je lepeno 2-složkovým lepidlem v podélném směru a kovovými koncovkami. Utěsněné O-kroužkem nebo profilovým těsněním.

Filtrační média Eppensteiner

H ..... XL
Kombinace anorganického papíru ze skelných vláken laminovaného ochranným netkaným médiem, vysoká kapacita zadržování nečistot pomocí dvouvrstvé techniky skelného vlákna. Stupeň filtrace: 1/3/6/10/20 um "absolutní" podle normy ISO 4572. Výkonová data pro ISO 16889 odkazují na "charakteristiky filtračních prvků". Použití: Pro nejvyšší požadavky na čistotu hydraulických kapalin a maziv. Nelze čistit.

G.......
Povrchový filtr ze síťoviny z nerezové oceli 1.4401 a 1.4571, podložený podpěrnou síťovinou. Velikost ok: 10-1500 um. Použití: Pro ochrannou filtraci, povrchovou filtraci, hrubou filtraci a předfiltraci. Čistitelný, regenerovatelný.

P ......
Cenově výhodný hloubkový filtr vyrobený z filtračního papíru, podložený podpěrnou sítí. Vyrobeno ze speciálních impregnovaných celulózových vláken odolávajících vlhkosti a bobtnání. Jmenovitý stupeň filtrace 5/10/25 um. Použití: Pro hrubou filtraci a předfiltraci. Nelze čistit.

M .......
Hloubkový filtr z nerezové oceli 1.4404 s podpěrnou látkou. Třída filtrace 5/10/15 um "absolutní dle ISO 4572. Použití: Pro nejvyšší požadavky na čistotu s agresivními průmyslovými a chemickými kapalinami při vysokých provozních teplotách.

VS .......
Povrchový filtr z extrémně pevného vyztuženého vlákna vyrobeného z polyethylenu zabaleného do polypropylenového vlákna. Stupeň filtrace: 25,40 a 60 um. Použití: Povrchová filtrace, hrubá filtrace a předfiltrace. Doporučuje se zejména pro chladicí maziva.
Nelze čistit.

AS .......
Netkané médium s vodou absorbujícím materiálem v kombinaci s papírem ze skelných vláken. Stupeň filtrace: 1/3/6/10/20 um "absolutně" podle ISO 4572. Použití: Dehydratace hydrauliky, maziv a vzduchu. Nelze čistit.

 

KD-FILTER, Průmyslová filtrace s.r.o.

Kostelní 988

Hulín

768 24

Česká republika

 

Tel.:+420 222 364 282

Mob.:+420 733 122 911

E-mail: info@prumyslova-filtrace.cz

Internet: www.kdfilter.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/kd-filter-prumyslova-filtrace-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU