banner
5 nejnovějších poptávek
Pořízení lakovací linky
Zámečnické a svářecí práce, ocel
Kovovýroba
Odvoz odpadů, zpracování
Výroba z polykarbonátu
5 nejnovějších nabídek
Mokré lakování
Konzolová frézka FGV 32
Dvouobrátkový patkový elektromotor B3.
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy

Hydraulické poloautomatické univerzální lisy INWORK C - INVERA, s. r. o.

19/07/2020

 

NWORK C

Hydraulické poloautomatické univerzální lisy INWORK C jsou určeny pro výlisky zpracovatelných lisováním ve vytápěných formách nebo lisovatelných za studena.

Modelová řada INWORK C je C-rámové vertikální konstrukce s horním tlakem. Pracovní stoly jsou opatřeny „T“ drážky pro upnutí forem. K vyrážení výlisku je použito centrálního případně externího hydraulického vyrážeče ve spojení s osazením lisu přesuvným nebo výsuvným stolem.

 

Univerzální hydraulické lisy INWORK C se vyrábějí ve velikostech od 20 do 50t lisovací síly. Pohon zajišťuje hydraulický agregát jehož umístění u lisu je volitelné. Vybavení lisů INWORK C je variabilní.

Lisy INWORK C jsou standardně osazovány moderním průmyslovým řidícím systémem SIEMENS nebo Bernecker&Rainer s 10“TFT barevným dotykovým ovládacím panelem.

Řada lisů INWORK C splňuje všechny bezpečnostní normy platné pro provoz těchto strojů v ČR a EU a jsou opatřeny značkou CE.

Hydraulický obvod lisů INWORK C je doplněn o frekvenční měnič otáček hlavního elektromotoru případně o servopohon – energeticky úsporné provedení, úspora elektrické energie 15 – 45% v závislosti na průběhu a délce pracovního cyklu.

 

Na přání zákazníka je možné lisy dovybavit manipulační technikou - 6ti osými roboty, manipulátory, zakládacícmi stoly, kuličkovým vedením pro snažší manipulaci s formou, externím vyrážením, jiným způsobem ovládání - pomocí nožní šlapky, joystickem, bezpečnostními prvky - světelnými závěsy, nášlapnými rohožemi, scanery ..., doplňkouvou elekrovýzbrojí a v neposlední řadě upravenými technologickými parametry a SW ovládáním dle přání a požadavku zákazníka.

Variabilně je lisy možné dodat s různou velikostí a vrtáním upínacích desek dle požadavku zákazníka, požadovaným maximálním otevřením a zdvihem, jak hlavního beranu tak vyražecího válce. Různým provedením bezpečnostního krytování, povrchovou úpravou, olejovou nápní atd...

Katalog a základní technické parametry jsou zde ke stažení

 

INWORK C INWORK C


SOUBORY KE STAŽENÍ

 

 

 

INVERA, s. r. o.

S. K. Neumanna 2476

Rakovník

269 01

Česká republika

 

Tel.:+420 313 515 911; 313 512 430

E-mail: invera@invera.cz

Internet: www.invera.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/invera-s-r-o

 

 

 

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU