banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka - Pokrývačské práce na hale
Poptávka - Poptávám opravu střechy na vícepatrovém domě
Poptávka - Fasádnické práce na budově
Poptávka - Poptávám sádrokartonářské práce, příčky, podhledy
Poptávka - Garážová vrata včetně montáže
5 nejnovějších nabídek
Servis, montáže, výroba, náhradní díly
Soustruh S50 CNC (ZPS Zlín) GO mechanické části ukončena 9/22
VOLNÁ KAPACITA ! NA VÝROBU VSTŘIKOVACÍCH FOREM
Použité oktabíny k prodeji
Dodávky CNC dělících strojů

Hydroizolační výrobky od DRIZORO CZ, s.r.o.

30/05/2019

 

 

VÝROBEK
STRUČNÝ POPIS
ODKAZ
MAXSEAL
MAXSEAL je malta na bázi cementu, speciálních přísad a kameniva s kontrolovanou granulometrií, určená pro hydroizolaci proti tlakové vodě v pozitivním i negativním směru působení a jako ochrana proti penetraci. Aplikuje se na podklady z betonu, cihel, kamene, bloků a panelů, prefabrikovaných prvků, maltových cementových omítek a zdiva všeobecně.
MAXSEAL FLEX
MAXSEAL FLEX je dvousložková flexibilní malta na bázi tekutých syntetických pryskyřic (složka A) a cementů, speciálních přísad a zrn s kontrolovanou granulometrií (složka B), určená pro hydroizolaci proti tlakové vodě v přímém i nepřímém směru působení a jako ochrana proti penetraci na podkladech z betonu, cihel, kamene, bloků, panelů a jiných prefabrikovaných prvků, cementových omítek a zdiva všeobecně.
MAXSEAL FLEX EXPRESS
MAXSEAL FLEX EXPRESS je dvousložková flexibilní vodonepropustná malta na bázi tekutých syntetických pryskyřic (složka A) a cementů, speciálních přísad a zrn s kontrolovanou granulometrií (složka B), s velmi rychlým uvedením do provozu. Dovoluje lepení obkladů po dvou hodinách zrání.
MAXSEAL SUPER
MAXSEAL SUPER je malta s osmotickými vlastnostmi na bázi cementu, speciálních přísad a kameniva s kontrolovanou granulometrií, vhodná pro hydroizolace za přímého i nepřímého tlaku a pro ochranu. Jeho speciální složení zvyšuje osmotický efekt aplikace, který dovoluje penetraci MAXSEAL SUPER do kapilárního systému, kde krystalizuje. Zajišťuje současně vodonepropustnost a ochranu betonu. Je určen pro aplikaci na čerstvý i vytvrzený beton, bloky, panely, prefabrikované prvky, cementovou omítku, ale je vhodný i pro aplikace na cihly, kámen a zdivo všeobecně.
MAXSEAL SUPER ADMIX
MAXSEAL SUPER ADMIX je hydroizolační přísada ve formě prášku, která je tvořena speciálními cementy, křemennými zrny a speciálními chemicky aktivními přísadami.
Přidáním do betonové směsi v procesu míchání reaguje MAXSEAL SUPER ADMIX s čerstvým betonem, krystalizuje uvnitř betonu, vytváří nerozpustné částice a utěsňuje kapilární síť betonové konstrukce.
MAXSEAL SUPER ADMIX tak zajišťuje vnitřní proces krystalizace, který utěsňuje a izoluje betonovou konstrukci proti vodě a jiným agresivním látkám.
MAXSEAL FOUNDATION
MAXSEAL FOUNDATION je malta na bázi cementu, speciálních přísad a kameniva s kontrolovanou granulometrií, určená pro hydroizolaci proti tlakové vodě v pozitivním i negativním směru působení a jako ochrana proti penetraci v základových konstrukcích, a v betonových a zděných konstrukcích pod úrovní terénu všeobecně.
MAXSEAL ANTISULFATE
Hydroizolační stěrka se zvýšenou odolností proti síranům
MAXSEAL FLEX ANTISULFATE
Pružný hydroizolační stěrka se zvýšenou odolností proti síranům
MAXPLUG
MAXPLUG je malta z hydraulického cementu s bezprostředním tuhnutím, který okamžitě utěsňuje vyvěrající vodu z trhlin, štěrbin a otvorů vzniklých v betonu nebo v jiných podkladech. Je mírně rozpínavý a počátek tuhnutí nastává po několika sekundách, konec tuhnutí po 3 až 5 minutách v závislosti na okolní teplotě. Po vytvrzení tvoří souvislý celek s podkladem, na kterém byl aplikován. Je dodáván ve formě prášku šedé barvy a pro přípravu směsi stačí přidat pouze vodu.

 

Více informací najdete zde

 

DRIZORO CZ, s.r.o.

Bánov 98

Bánov

687 54

Česká republika

 

Tel.:+420 572 635 052

Fax: +420 572 635 052

E-mail: info@drizoro-cz.cz

Internet: www.drizoro-cz.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/drizoro-cz-s-r-o

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU