banner
5 nejnovějších poptávek
Velkosériová výroba viz příloha
Elektroinstalatérské práce
Dodavatel těsnění
Dodavatel hadic
Malířské práce domu
5 nejnovějších nabídek
ASV 7-SET - „Kapesní“ akumulátorový šroubovák
Frekvenční měnič GD10-1R5G-S2-B; 1x230VAC; 1,5kW/ výstup 7,5A, 3x230VAC
Proces galvanického zinkování a následná pasivace povrchu
CNC obrábění
Zařízení BPS-12.250AV-DC-v17 pro odporové svařování rovinných svařenců

iF DESIGN AWARD 2017 pro BT Reflex od Toyoty

08/03/2017

 

Toyota Material Handling Europe (TMHE) obdržela další významné ocenění za své produkty. Tentokrát získal světově uznávanou cenu za design nový retrak BT Reflex O-série určený nejen pro vnitřní, ale i pro venkovní zakládání. Retrak BT Reflex zvítězil v kategorii automobily a dopravní prostředky.

Náš model přesvědčil 58 člennou porotu složenou z nezávislých expertů z celého světa. Zaujala je skvělá viditelnost z vozíku, unikátní skleněná střecha, stožár s naprosto výjimečným průhledem a celková ergonomie a kvalita provedení vozíku. Konkurence byla obrovská: výhru a značku kvality iF chtělo získat 5 500 výrobků z 59 zemí. 

Ocenění za nekompromisní kvalitu

“Cenu považuji za skutečný symbol tvrdé práce celého týmu, který se na vývoji a designu vozíku podílel, za ocenění neustálého hledání prostoru pro další vylepšení a kreativitu designérů Toyoty. Opakované mezinárodní ocenění je potvrzením dlouhodobé kvality našeho designu,” řekl Magnus Oliveira Andersson, Vedoucí designového centra TMHE.

Vozíky O-série byly nedávno představeny v rámci uvedení do provozu celé nové modelové řady BT Reflex. Jejími hlavními představiteli jsou zejména nejvýkonnější stroje BT Reflex řady R nebo E určené do těžkých a náročných provozů, které mají stejné kvalitativní a designerské parametry

 

První generace retraků BT Reflex získala svou první iF Design Award cenu za design již v roce 1982 (model BT Reflex 1350E). Od té doby získala TMHE nebo její předchůdci již více než 40 různých ocenění.

 

iF DESIGN AWARD je pořádána každý rok nejstarší nezávislou německou designérskou organizací sídlící v Hannoveru - iF International Forum Design GmbH. Slavnostní ceremoniál a předání cen proběhne 10. března 2017 v BMW Welt v Mnichově během akce Munich Creative Business Week. Všechny oceněné produkty budou vystaveny v Hamburku v rámci výstavy iF design.

 

 

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049

Rudná

252 19

Česká republika

 

Tel.:+420 311 651 111

Mob.:zelená linka: +420 800 900 911

Fax: +420 311 651 311

E-mail: prodej@cz.toyota-industries.eu

Internet: www.toyota-forklifts.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/toyota-material-handling-cz-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU