banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava oken, žaluzií a soklu
Stavební práce
Archivní obalový materiál
Stroje do vinice
Oprava mostu
5 nejnovějších nabídek
Konverzní úpravy povrchu – chromátování
Výrobní program
Stavební chemie
Italské autolaky Palinal a SIRO
Kompletní zámečnické a nástrojářské práce dle požadavků zákazníka

Jste prostě skvělí! Osobní vzkaz pro všechny soutěžící. Výherce listopadového kola o dřevo na celou zimu odtajněn

01/12/2018

 

 

Milí Haasováci,

sice si tak říkáme hlavně ve fabrice, ale Vy, co topíte v našich kamnech, do naší rodiny patříte taky.

Máme obrovskou radost. Ze všech poslaných fotek a příběhů vyzařuje plno emocí. Je z nich cítit radost z pohledu do ohně, který je lepší než televize, vůně domova a dřeva.

Pro mnohé z vás je důležité vědět, kde se kamna vyrábí, a nekupovat zajíce v pytli.  Těší nás, že jste, často i po léta, věrní české značce. „Spokojenost bez kompromisů“, i tak jste nám popsali zkušenost s kamny od nás. Věřte, že to čteme. Věřte, že i chlapům ze servisu a lidem z výroby to dokáže způsobit jiskru v oku.

O to těžší bylo vybrat výherce listopadového kola. Je vidět, že jste ze všech koutů naší republiky (i ze sousedního Slovenska). Máte kamna různých modelů a různého stáří (někteří v listopadu teprve poprvé zatopili a někteří s nimi topí bez problému už 18let). Máte své zažité rituály při zatápění a k vašim kamnům se pojí často až dojemný příběh.

Listopadovým výhercem se stává mladá rodina z Rožné na Vysočině. Pro paní Petru a její rodinu jsou kamna Empoli s výměníkem srdcem domu a byla jednou z prvních věcí, které si do nového obydlí pořídili. Nás oslovilo, že vyměnili pohodlí plynového kotle za práci se dřevem. Odměnou je jim relax u kachlových kamen.

Vlhkoměr a další dárky za pomyslné druhé místo putuje paní Báře do Litoboře. Ta radost, když si po letech topení pouze v obývacím pokoji mohla pořídit Andrus s výměníkem, je nepopsatelná. Pro ni a hlavně její dceru, která trpí alergií, je vytápění celého domu malým svátkem.

Čističem skla a drobnými dárky za bronzové místo potěšíme pana Milana s rodinou z Kobylníků u Klobuk. Jejich výběr byl jasný – nechtěli denně zatápět a nosit do domu dřevo. Partnerka se synem jsou totiž astmatici a alergici. Proto hledali peletová kamna. Ačkoliv začali s výběrem v Itálii, vrátili se ke značce HAAS+SOHN. Se svým výběrem modelu HSP 7 jsou nadmíru spokojeni.

S posledním listopadovým dnem naše soutěž bohužel končí. Přejeme Vám, ať máte doma hezky teplo až do jara. Ať výměníky ohřívají a komíny táhnou. Všem, co mají rádi kvalitní „krbovky“, už teď můžeme slíbit, že na podzim bude zase příležitost soutěžit. Detaily ale zatím neprozradíme.

Mějte se fajn, 

Váš tým HAAS+SOHN Rukov

 

 

 

 

HAAS+SOHN Rukov s.r.o.

Nádražní 312

Jiřetín pod Jedlovou

407 56

Česká republika

 

Tel.:+420 412 332 909

Mob.:+420 725 997 742

E-mail: lukas.janecek@haassohn.com

Internet: www.haassohn-rukov.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/haas-sohn-rukov-s-r-o-kooperace

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU